2752
2734
فداتم گلم.انشالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه گلم.و نی نی همه رو صحیح وسالم نگه داره

دوست عزيزمي من ب قدم ني ني تو اعتقاد دارم خيلي خيره من خودم بعد تو باردار شدم

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
عزیزم نگرلن نباش ت  هم مثل من ایندفعه با جلو افتادن تخمکگداری سوپرایز شدی ولی اقدامات خوب بوده ...

امیرعلی کیتامو دیدی

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
سلام عزيزم ببخشيد من همش مزاحمت ميشم لوبيا جون همسرم صبح زود ميره سره كار خودت بهتر ميدوني كه اينجا ...

دوستان همه درست راهنمایی کردن

و اینکه ببین هر ساعت از روز استرسش برات کمتره اون موقع اقدام برو

باید بدن هاتون خسته نباشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
یکی مثلا امشب یکی هم فردا شبش

کیت های ماه قبلت چند روز مثبت میموند؟ یادکه سه روز مثبت میموند؟ مثلا روز سوم منفی میشد درسته؟

ماه اقدامت صبحش کیت مثبت شد و شبش اقدام رفتی؟ فرداش و پس فرداش کیت نزدی؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731
مگه نمیگی ادارت غلیظ نبود؟ با ادرار غلیظ کیت بزن بفرست ادرار رقیق معتبر نیست

اره زدم بابا ۴دفعه رفتم دسشویی علیظ نمیشه همش زرد کمرنگ‌ کلا از دیشب تکرر ادرار گرفتم

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
مگه نمیگی ادارت غلیظ نبود؟ با ادرار غلیظ کیت بزن بفرست ادرار رقیق معتبر نیست

دیشب با ۴بار یا شایدم ۳بار تخلیه بعد سونو ک اب خوردم ی بطری کیت زدم دوخط پر رنک شد ادراری ک الان زدم باهاش از اونموقع هم پر رنگتره 

عزیزم نگرلن نباش ت  هم مثل من ایندفعه با جلو افتادن تخمکگداری سوپرایز شدی ولی اقدامات خوب بوده ...

شما چندتا اقدام تونسی بری اخرین اقدامت چندساعت قبل از ازاد شدن بود؟

لوبیا من الان دوباره کیت زدم ادرارم غلیظ غلیظ نبود زرد کمرنگم نیس متوسط رو ب غلیظ این شد👇👇👇

لوبیا برعکس اسپرم شوهرم

بگو داغونترین اقدامی ک تو تایپیک دیدم😂

احتمال زیاد کیتت ۱۰ سیکل صبح یا ۹ سیکل شب مثبت شده بوده دو تا اقدامت به تخمک رسیده اقدام امرو ...

من ۹سیکل شب هم حساب کنم باید مثلا حدودا ۴۸ساعت میمومد ینی تا امشب ساعت ۱۲.... ینی ۱۰سیکل ۲۴ساعت 

۱۱سیکل هم ۲۴ساعت .... چون تا ۵عصر ۹سیکل ک رنگ نداشت البته با مکس .... بیخیال کاریش نمیشه کرد احتمالا مث تخمک گذاریم ک جابجا شد ساعتشم فرق داشته شاید ۲۴ ساعت بیشتر مثبت نبوده 

برا منم بزن بگو چ اطلاعاتي بدم

عزیزم تقویم چینی هست که مطمئن نیستم نتیجه درست باشه.

سنتو‌و تاریخ لقاحو بگو ؟

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
عزیزم تقویم چینی هست که مطمئن نیستم نتیجه درست باشه. سنتو‌و تاریخ لقاحو بگو ؟

برا منو بزن ۱۷ مهر لقاح سن هم ۲۸.... متولد ۷۱ ام

2706