2733
2734
نورا جون سلام چیشده، بحث سرچیه؟😁

لوبیا ب من گفت چیا خوردی فولیت زود بالغ شده گفتم سه روز دوسین و ۸روز کاچی گفتم کاچی رو دخترطلام میخورد تخمک گداریش چند روز زودتر شد گف کجا گفته گفتم الان میاد توضیح میده حالا پلیز توضیح

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
2731
صفحه چندع؟

754🥴

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
امیرعلی99# لوبیا99# وبقیه دوستان لطفا کمک کنید.  این آزمایش اول. واینم آ ...

عکس ازمایش دوم رو دوباره بزار. عددهای سمت راست بالا جولی A B C دیده نمیشن

ازمایش اول و‌دوم خر کدوم بعد از چند روز تخلیه بود؟

ازمایش اول تعداد خیلی بالا مورفولوژی خوب ولی تحرک A پایینه. باید برای پسر تحرک A بالاتر از ۳۵ باشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
۲۷ساله هستی دیگه؟ تاریخ لقاحت  کی بوده؟

بله ۲۷ سالمه.باردار نیستم.فکر کردم برا قبل از بارداری میشه که چه ماه هایی اقدام کنی جنسیت پسر میشه.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
من سه تا اقدام رفتم اقدام آخرم قبلش کیت زدم همرنگ بود  عکسو ببین من 7شب کیت زدم یکی مونده به ...

من ک دوتا اقدام اخرمو بعید میدونم ب درد بخور باشه

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
من ک دوتا اقدام اخرمو بعید میدونم ب درد بخور باشه

کلا شد ی اقدام ک اونم ۵مین بیشتر پاهام بالا نبود ۹سیکلم بود یعنی دقیقا دو روز قبل ازاد شدن .... کلا همه چی ب نفع دختر....

2706