2737
2739
منم اذر یا دی

لوبیاجان شما به جدول چینی توجه میکنی؟

منم اقدامی دی یا بهمن ام

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
یعنی یک ساعت قبل از تخمک گذاری و ۱۲ ساعت بعد از تخمک گذاری؟ اونوقت تخمک گذاری رو دقیقا ساعتش رو چطور ...

اتفاقا ازش پرسیدم گفتش با سونو و کیت

حتی ازش پرسیدم برای جنسیت پسر تحقیق کردم سه تاچهار تا اقدام قبل از کمرنگ شدن کیت به نفع پسر

گفتش تعداد اقدام زیاد فایده ای نداره دو تا اقدام کافیه 

فهمیدم هیچی سرش نمیشه

خودمم خیلی تحقیق کردم با توجه به مطالبی که گذاشتین و ازدوستام که پسر دارن پرسیدم دو سه تا اقدام وقتی کیت رنگ گرفته داشتن

خودم موافق تعداد اقدام بالا هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لوبیاجان شما به جدول چینی توجه میکنی؟ منم اقدامی دی یا بهمن ام

نه توجه ندارم

هزار مدل جدول چینی هست تو اینترنت. 

تو تاپیک بانو فاطمه یه جدول داشت که خیلی هم بهش اعتقاد داشت ولی خودش متاسفانه نتیجه گرفت.

به نظر من جدول حتی اگه یک مورد هم مثال نقض داشته باشه به درد نمیخوره. اگه جدول درست بود باید سونو های جنسیت کل دنیا تعطیل میکردن و از روی جدول جنسیت میگفتن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2742
نه توجه ندارم هزار مدل جدول چینی هست تو اینترنت.  تو تاپیک بانو فاطمه یه جدول داشت که خیلی هم ...

پس منم اقدام دی ام....................هوراااااااااااااااااااااااااااااا  

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
یعنی یک ساعت قبل از تخمک گذاری و ۱۲ ساعت بعد از تخمک گذاری؟ اونوقت تخمک گذاری رو دقیقا ساعتش رو چطور ...

لوبیا جان بی زحمت ازمایش همسرمو میبینی این ازمایش مال سه ما پیش 

دکتر اولی گفتش ازمایشش خوبه

دکتر دومی گفتش تعداد کمه

2740

منم ماه پیش مکس 14 زدم. یک دور پررنگ شد و کم رنگ بعد دوباره کم رنگ شد. بنظرم کیت مکس خوب نیست. من که دیگه مدیکور میزنم. همه تو تایپیک بانو هم مدیکور میزنن

منم ماه پیش مکس 14 زدم. یک دور پررنگ شد و کم رنگ بعد دوباره کم رنگ شد. بنظرم کیت مکس خوب نیست. من که ...

ببخشید پررنگ منظورم بود

لوبیا جان بی زحمت ازمایش همسرمو میبینی این ازمایش مال سه ما پیش  دکتر اولی گفتش ازمایشش خوبه ...

گلم تعداد رو اصلا نمیبینم. 

فقط یک صفحه بود؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ما هم احوال شما رو داریم دقیقا . شوهر منم تاکید داره که فکر و خیال نکن جنسیت مهم نیست و اینا منم ب ...

مردا کلا نسبت به خانوما اعتماد به نفسشون بالاتره تو همه چی . الانم واسه همونه که ریلکس ترن . ما خانمام که کلا اهل فکر و خیالیم رویا بافی که میکنیم یهو وسطش میگیم اگر نشه چی ؟؟بعد همه یاون رویا ها رو کوفت خودمون میکنیم 

2706