2752
2734
چ ربطی داره اینجا خو پلیسه

نه پلیس نیست

پسر یه قاضیه که متهم به قتل پدر و مادرش شد

تو فیلم هم نشون میده که خواننده ی رپ بوده ، تتو داشته ، بوکس زیرزمینی کار میکرده و...

ولی ثابت میکنه بیگناهه ، و تو همین موقعیت باعث میشه

چند تا از مفاسد اقتصادی و ... دستگیر بشن و از همه مهم تر

مهدی هاشمی رفسنجانی

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
مدتی نگاه میکردم بیشتر اعصابم بهم میریخت😂😂 مث فیلمای جم یاقوت کبود شربت زغال اخته🫠🫠

آره ولی سرگرم کننده هستن حسابی😂 ولی فیلمای اکشن هم خوبن بزن بزن😁

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام صلوات بفرستین😚🙏💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزن بزن کدوم فیلم رو میگی منم ببینم شوهرم فقط عشق گودال بود الانم ریخته فلش نگاه میکنه😬

من هیچوقت فرصت نشد گودال رو ببینم...منظورم سریالای تورکی نبود ولی تورکی بخای من دراین دنیا نمیگنجم رو میبینم باحاله

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام صلوات بفرستین😚🙏💚
2731
نه پلیس نیست پسر یه قاضیه که متهم به قتل پدر و مادرش شد تو فیلم هم نشون میده که خواننده ی رپ بوده ...

پس چجور دستیند میزنه پیش پلیس و اینا میره؟؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
چ ربطی داره اینجا خو پلیسه

البته یه مامور اطلاعات وقتی میبینه محمد علی ( حمید صفت )

تو کارایی مثل خوانندگی رپ و این جور چیزاست از اون جا درش میاره ومیشه یکی از مامورای اطلاعات، ولی بقیه ی اطلاعاتی ها نمیدونستن که محمد علی ماموره چون ناشناس بوده

برای همین هم راحت نتونست ثابت کنه که قاتل و خیانت کار نیست

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
واقعا 😅 چی بگم والا 

وآقا ۶۰ سالتونه؟

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
البته یه مامور اطلاعات وقتی میبینه محمد علی ( حمید صفت ) تو کارایی مثل خوانندگی رپ و این جور چیزاست ...

اها پیچیده اس

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
پس چجور دستیند میزنه پیش پلیس و اینا میره؟؟

بعد از این که تو حل پرونده ها کمکشون میکنه ، متوجه میشن قابلیت بالایی داره

البته تو پست قبل هم گفتم یکی از مامورای اطلاعات ، برای کاری بهش آموزش میده و به ماموریت میفرستتش ولی مامورای دیگه نمیشناختنش

خیلی آشغاله سریالش. 

من یه قسمت دیدم حالم بهم خووورد   چقد توش نابازیگر داره. 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..
اها پیچیده اس

بله، بر اساس پرونده های واقعیه

خدایی از نظرتون قشنگه؟؟

چیزایی که توش مطرح میشه حقایق جامعه الان ماست

شاید بعضی از بازیگراش خوب بازی نکردن اما بازم بنظرم اینجور فیلما بدرد میخوره

ولی خب چشم بسته به روی حقیقت رو نمیشه باز کرد تا خود طرف نخواد

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش
وآقا ۶۰ سالتونه؟

نخیر 

22

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
2706