2733
2734
سلام لوبیا جون عزيزم من امروز روز 16 سیکلمم سیکلامم29 روزه ست روز 13 سیکل و 15 سیکل که دیشب باشه اقد ...

با ادرار دوم کیت زدی؟ ادرارت غلیظ بود؟ به نظر میرسه داره رنگ میگیره. گلم شما از روز ۱۳ باید صبح و شب کیت میزدی. فقط یک بار در روز کیت زدی؟ بعضیها کیتشون ۱۲ یا ۱۸ سات مثبت میمونه و اگه شما نزدیک تخمک گذاری صبح و شب کیت نزنی ممکنه هیچ وقت مثبت شدن رو پیدا نکنی

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با ادرار دوم کیت زدی؟ ادرارت غلیظ بود؟ به نظر میرسه داره رنگ میگیره. گلم شما از روز ۱۳ باید صبح و شب ...

با ادرار دوم زدم احساس میکنم تازه دارم به تخمک گذاری نزدیک میشم امروز تازه رنگ گرفت بنظرت دیگه کی اقدام داشته باشم

دنیا پر از آدمهای خوب است اگر نمیتوانی یکی از آنهارا پیدا کنی،یکی از آنها باش..
عزیزم میخای صبرکن ببین من نتیجه میگیرم یا نه؟؟ خانم صموتی قم خیابان ساحلی بین کوچه۵-۸ کلینیک مادران ...

تهران مطب ندارن؟

منم دیروز رفتم دکتر دقیقا حرف دکتر شما رو زدن که دو اقدام در روز تخمک گذاری یکساعت قبلش و دوازده ساعت بعدش

2731
تهران مطب ندارن؟ منم دیروز رفتم دکتر دقیقا حرف دکتر شما رو زدن که دو اقدام در روز تخمک گذاری یکساعت ...

یعنی یک ساعت قبل از تخمک گذاری و ۱۲ ساعت بعد از تخمک گذاری؟ اونوقت تخمک گذاری رو دقیقا ساعتش رو چطور میخواد ادم بفهمه؟ باید بخوابه دم در سونو که اینطوری

تهران مطب ندارن؟ منم دیروز رفتم دکتر دقیقا حرف دکتر شما رو زدن که دو اقدام در روز تخمک گذاری یکساعت ...

نه عزیزم فقط قمن 

رژیم داره؟؟؟

ببین این خانم ب من گفت شما باید بدنتون اماده باشه اصل رژیم شمایید اقاتون با همین قرصا ک دادم اوکیه 

من تعجب کردم چون همه میکفتن اقا مهمتره

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
ادار دوم غلبظه و جوابش معتبر تر

دیروزی ها رو هم سعی کردم با ادرار غلیظ بزنم لوبیا جون. دیروز دوتا زدم، و تو فاصله اولی تا دومی هیچ مایعاتی نخوردم. ولی خب فکر میکنم امروزیه که هنوز پررنگه درست تر باشه. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2740
نه عزیزم فقط قمن  رژیم داره؟؟؟ ببین این خانم ب من گفت شما باید بدنتون اماده باشه اصل رژیم شما ...

بله، آقا مهم تره. مگر اینکه خانم تنبلی تخمدان داشته باشه که لازم باشه بیشتر رو خودش کار کنه‌ .

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
بله، آقا مهم تره. مگر اینکه خانم تنبلی تخمدان داشته باشه که لازم باشه بیشتر رو خودش کار کنه‌ .

خب شاید از اسپرم همسرمو دید گفت خودت مهم تری 

نمیدونم گفت باید شرایط بدن تو برای پذیرش ایگرک پذیرا باشه همسرت اسپرم‌ایگزگ داره فقط تو باید پذیراباشی 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
با ادرار دوم زدم احساس میکنم تازه دارم به تخمک گذاری نزدیک میشم امروز تازه رنگ گرفت بنظرت دیگه کی اق ...

دیروز اقدام داشتی؟ 

به نظرم عصر کیت بزن، ۵ ساعت قبل از کیت اصلا مایعات نخور ولی دستشویی هر چند بار لازم شد برو.

کیتت عصرت اگه دو خطه بود امشب اقدام برو. اگه نبود اقدام نرو و است احت بده تا فردا صبح یا فردا عصر

دیروزی ها رو هم سعی کردم با ادرار غلیظ بزنم لوبیا جون. دیروز دوتا زدم، و تو فاصله اولی تا دومی هیچ م ...

عکس کیتهات رو بفرست یه جا تا الان

2706