2733
2734
سلام لوبیاجون و دوستان کیت ماه پیشم و امروز ۱۲ سیکلم کیت امروزم هاله داره.  ۷ . ۹ ...

لوبیاجون این پستم و دیدین؟

چون شک دارم ماه پیش اولین اقدام بود . که یکدفعه کیتم مثبت شد. یروز زود شروع کردم ازونور یروز کم رفتم انگار

با توجه به ماه پیش که بعد از هاله ۴ روز مثبت بود 

مرسی عزیزم ان شاالله. تاپیک بانو و لوبیا جون رو میخوندم خانوما میگفتن استرس داریم درکشون نمیکردم حال ...

ما هم احوال شما رو داریم دقیقا .

شوهر منم تاکید داره که فکر و خیال نکن جنسیت مهم نیست و اینا

منم به خودم همش میگم آره مهم نیست فکرشو نکن باز میگم نه بابا چی مهم نیست من پسر میخوام اصلا ی داستانی شده🙂🙃😋🤔🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی ممکنه تو یه ماهی تخمک ازاد نشه؟ بعد وقتی کیت دوخط میشه و دوباره یک خط میشه یقینا نمیشه گفت ازا ...

بله ممکنه آزاد نشه ولی خیلیییییی کم ممکنه اینطور بشه 

معمولا آزاد میشه وگرنه به موقع پریود نمیاد

بله ممکنه آزاد نشه ولی خیلیییییی کم ممکنه اینطور بشه  معمولا آزاد میشه وگرنه به موقع پریود نمی ...

ب حجم پریود هم‌ربط داره؟

من ماهه پیش ک اولین اقدامم بود بعدش پریودم حجمش کم‌بود خیلی و فقط یه روز بود

ممکنه بخاطر ازاد نشدن باشه؟

2731
بله ممکنه آزاد نشه ولی خیلیییییی کم ممکنه اینطور بشه  معمولا آزاد میشه وگرنه به موقع پریود نمی ...

امیر علی جان ویتامین cرو جنسیت تاثیر نداره

من موندم بخورم یانه

لطفا میشه راهنمایم کنی🌹

امیر علی جان ویتامین cرو جنسیت تاثیر نداره من موندم بخورم یانه لطفا میشه راهنمایم کنی🌹

ویتامین c کلا برای بارداری خوبه. دکتر به منم داده‌ بخور، هیچ اشکالی نداره. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
طریقه مصرف متفورمین چجوریه؟از روز خاصی باید شروع کرد؟

بهتر سراز خود مصرف نکنی چون فشار خون رو بالاپایین میکنه. 

اول ک خارجی میخوردم روزی یکی. الان ک ایرانی مصرف میکنم روزی 3تا.

بعد از غذا باید بخوری. 

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
اینکه من گرفتم ایرانیه.  تو این ۴ ماه اقدام داشتین؟ جواب داده یا نه؟ آخه دکتر اول گفت نیازی به ...

گلوکوفاژ خارجیه. 

اقدام نداشتم. 

والا ی دکتر بهم گفت بخور بعد اقدام کن. 

یکی دیگه گفت همینجور ک میخوری اقدام هم بکن واینکه کسی ک تنبلی داره نباید منتظر چیزی باشه و فقط اقدام کنه تا باردار بشه. 

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
یعنی با تنبلی و فولیکول ریز امکام بارداری هست؟

اگه خدا بخواد چرا که نه...... 

البته اینم بگم همون ماهی ک سونو شدم ودکتر تشخیص تنبلی داد سونو شدم با کلییییییی فولی های ریز

والا ماه بعد باز سونو شدم ک دکتره گفت ن بابا تنبلی کجا بود،من تنبلی نمیبینم خیلی هم همه چیز نرماله

نمیدونم والا آدم میمونه چکار کنه ب حرف کی اعتماد کنه🙃

اگه خدا بخواد چرا که نه......  البته اینم بگم همون ماهی ک سونو شدم ودکتر تشخیص تنبلی داد سونو ...

دقیقا منم دو سه ماه رفتم‌سونو گفتن هممممه چی اوکیه روزه ۱۴ فولی ۱۸داشتم حتی دکتره سونو گفت اقدام‌کن از همین امدوز منم چون تو رژیم و دارو و اینا بودم میگفتم نهههه فعلا منتطر باشم شرایطم ک خوبه پس قشنگ صبر کنم همه کارام تمکم بشه😁ماه اقدامم‌فولی شد ۱۰😅ماه دوممه فولی ۹/۵😅😅😅امیدوارم بزرگ‌بشه فقط😇

دقیقا منم دو سه ماه رفتم‌سونو گفتن هممممه چی اوکیه روزه ۱۴ فولی ۱۸داشتم حتی دکتره سونو گفت اقدام‌کن ...

ببین خودت طمع کردی

باید همون ماهی ک همه چی اوکی بود اقدامات قشنگ انجام میدادی

الانم اینقدر استرس بزرگ و کوچیکی فولی رو نمیکشیدی

امیدوارم ک واست اتفاقای قشنگی بیفته... 🌹

ببین خودت طمع کردی باید همون ماهی ک همه چی اوکی بود اقدامات قشنگ انجام میدادی الانم اینقدر استرس ب ...

اره واقعا 

ولی خب بخاطر جنسیت میخواستم‌امادگی داشته باشم 😑

ممنونم ایشالا برای شمام بهترینا اتفاق بیافته😍

من تا دیشب سمت راست زیر دلم درد میکرد فولی ۹/۵هم سمت راسته از امروز دردم اومده سمت چپ خیییلیم کم ش ...

منم ماهی ک سونو شدم مداااااام پهلوی راستم درد میکرد ولی فولی چپ بزرگ شده بود. 😂

نمیدونم والا فازشون چیه با خودشون چند چندن؟! 🙄