2733
2739
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست
بيخيال عزيزم بيخيال....... مادرشوهر من تو سه سال عقد يه حرفايى بهم زد و يه کارايى کرد که ...

سرجهازمم جای تشکر به مامانم زنگ زد گفت هرررررکاری کردین واسه دخترتون کردین...جای تشکر چیکار کنم به نظرتون باهاش چه جوری رفتار کنم؟

کلا بامن نمیخاد باشه.... نمیخاد حرف بزنه فیلم فقط صحنه دار دوس داره میره تو بازیای مزخرف گوشیه خو ...

منم همین فکر رو میکردم عزیزم و فکر میکروم شاید به اندازه کافی جذاب نیستم که این جوری میکنه ولی درست شد اکه زندگیت رو دوست داری با عشق این زندگی رو شروع کردی واسش بجنگ خب فیلم صحنه دار دوست داره تو هم وقتی فیلم روی صحنه میده توهم شیطنت کن همین کار هارو بکن من خودم فیلم میبینیم البته سانسور شده بعد زایس اون وسط یه اتفاقی افتاده به شوهرم میگم فکردن ما ندیدیم خریم نمیدونی جیشده بیا نشونشون بدیم بعد کلی شیطنت میکنم کلی خوش میءدره مثلا حدس میزنم همو بوسیدن منم فیلم رو استپ میکنم میبوسمش خلاق باش عشوه بیا ظرافت داشته باش میدونم میدونی خودت ولی ارایش های مختلف کن غلض ملایم هر مدلی که میتونی تنوع داشته باش دستشو بگیر هرچند ماهی بگو باید باهام برقصی با مثلا سنگ کاغذ قیچی بگو اگه من بردم باید باهام برقصی نمیدونم نیسم ساعت باهام حرف بزنی هر چیزی یکم به این کار ها فکر کنم قطعا راه های خوبی توی ذهنت میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امشب ما و برادرشوهرم خونه مادرشوهرم بودیم شام کباب داشتیم , علاوه بر سیخ زدن جوجه ها و کمک به پخت و ...

تو کرونا بمون خونت 

ارزش داره بری و بخاطر حرف مادرشوهر  با ناراحتی برگردی، خدای نکرده کرونا هم بگیری ؟!؟!؟!

2742
سرجهازمم جای تشکر به مامانم زنگ زد گفت هرررررکاری کردین واسه دخترتون کردین...جای تشکر چیکار کنم به ن ...

محل سگ هم نده تموم ازته ميسوزن

دلتنگ پدر و مادرم هستم   لعنت به اين کرونااااااا  
من خیلی تنهام.والدینم فوت کردن.هیشکیونداذم که واقن باش حرف بزنم.شوهرمم دوس دارم ولی اون کم عاطفی درک ...

الهی عزیزم خدا خودش به بیکسیت رحمش بیاد چرا میزونه چیکار میکنه به خدا همه مردا بی عاطفن فقط باید رگ خوابشون دستت بیاد بیاریشون تو خط هیچ درمانی ندارن نه گریه نه قهر نه ناز بیجا فقط باید بیارشون تو خط واسه یکی از دوستان نوشتم چیکارا بکنه برو بخون کمکت میکنه

2740
شوهرم هیچ وقت پشت من در نمیاد وقتی هم بهش میگم چرا ازمن دفاع نمیکنی میگه مگه جنگه  

من میگه تو خیلی حساسی اونا که منطورشون اون جوری نبود 😂😂😂منم اوایل حرص میخوردم الان تا میتونم خودم رو میزنم به نشنیدن مثلا مامان من چاقه بعد اینا هی میگن اره قبل تو چند جا رفت خاستگاری مادر دختره چاق بود نگرفتش منم قش میکنم از خنده میگم وایی خدا قسمت رو ببین منم که همین طوره که یعنی یعنی واسم مهم نیست چه زری میزنی و واقعا هم واسم مهم نیست یا مثلا من خیلی چاق بودم خودمو لاغر کردم میگم وایی مادر واقعا اراده خوبی داشتی افرین بهت من اگه چاق بشم نمیتونم خیلی خوبه تو این جوری هستی اونم فکر میکنه من خنگم نمیگیرم تیکش رو بیخیال میشه بعد تعریف میکنم واسه خالم میگه خاله اگه به من اینو بگن دلم میخواد زمین دهن واکنه خیلی خجالت میکشم نابود میشم میگم تو خلی تا جایی که میشه ادم باید خودش رو بزنه به نشنیدن وبی اهمیتی که اتو دست کسی نده بخواد اذیتش کنه والا چرا الکی حرص بخورم

جاریتون هم با مادرشوهر یه جا؟

نه اون مستقل شده تازه ,,, ۱۵ سال باهاشون زندگی کرد...

زن بسیار نفهمیه مادرشوهرم,,, بخدا دلم از گنده و کلفت گوییاش میگیره.. بعد میگه من نمیخام ناله نفرین کسی پشتم باشه

فدات گلم.انقدتنهایی باخودم تودلم حرف زدم دارم خل میشم.عصبی میشم سرهیچوپوچ ب شوهرم گیرمیدم اعصاب دوتا ...

عزیزم چرا یه مشاور خوب پیدا نمیکنی باهاش دردو دل کنی راهنماییت کنه کمکت کنه تنهایی خیلی سخته منم بعصی وقتا واقعا احساس بیکسی میکنم هیچ کس نیست که باهاش درد و دل کنم اونم بدون زخم زبون اتو ازم نگرفتن و ادای عقل کل در اوردن حرفام رو بشنوه فقط بشنوه و خالی بشم هیچ کس واقعا نیست به نظرم برو یه مشاور خیلی کمک کنندس

مادرشوهرت بین جاریها فرق میذاره واگذار کن به خدا

هروقتم من از تهران برمیگردم اخلاقش عنقه, به من میگه لوس که دوری پدر مادرم رو به جون خریدم,,,درحالی که خودش در هفته اگه بچه هاشو نبینه صدای عرعرش درمیاد

2706