2733
2734
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست
یه راه حل پیدا کن  عزیزم منم وایل این مشکل رو داشتم واسش راه حل پیدا کردم مثلا رفتم جدول سودوکو ...

کلا بامن نمیخاد باشه....

نمیخاد حرف بزنه

فیلم فقط صحنه دار دوس داره

میره تو بازیای مزخرف گوشیه خودش یا اخبار

کلا نمیخاد بامن باشه

دیگه فهمیدم

نمیدونم جریان چیه و چرا ولی تابلو هست نمیخادم

بقران خسته شدم دلمرده شدم

هیچی حالمو خوب نمیکنه

یکی از دوستام بالاشهره بهم تیکه انداخت که تو پایین شهری حرف نزن!😔 البته ماهم خیلی پایین شهر محس ...

اون یه تازه به دوران رسیده ای بیش نبوده بیخیال واسه اون ادم باید دلت بسوزه که چقدر کمبود داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا زنيکه روانى

حتی به شوهرم گفته چیکارش کردی مگه ناراحت شد ما قدیما سربچه توگوشمونم میزدن بچه م ۶ ماهش بود واکسن زده بود گریه میکرد شوهرم عصبی ش ه بود مامانش جای نصیحت اینو بهش گفته بود

2731

من کلا دلم هر یه دیقه یه بار میکشنه زود رنجم ولی دوروز بعد یادم میره  

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
بخدا خسته شدم از اینکه فرق میزارن مادر شوهرم برای عقدم به من پنجاه هزارتومن پول داد اونوقت برای عروس ...

این که خوبه من واسه عقدم نه این که بگم ناراضی بودن از ازدواجمکن ها نمیدونم چرا ولی هیچ کدوم از خانواده شوهرم جز مامان باباش نیومدن عقدمون کادو هم که کلا ندادن واسه اون جاریم همه اومدن چقدر عقدش شاد بود و پر ادم اخه من تک فرزندم هیچکس رو نداشتم توروز عقدم خیلی تنها بودم چون خانواده پدریم شهرستانن و نیومدن خانواده مادریم هم به احترام بابام نیومدن خلاصه این از عقد بعد چه عروسی واسه اون گرفتن و چطورگند زدن تو عروسی من که همه میخواستم فقط تموم شه خیلی بد بود ولی من قلقشون دستم اومد یه ذره زبونه میچرخونم در حد تیم ملی خودم رو بد جور خوب کردم باهاشون البته لجی نداشتن باهام ولی نمیدونم چرا عقد و عروسیم اون جوری شد الان با جاریم هم خیلی خوبم کلا سیستتم اینه خودمو تو دل همه جاکنم ولی به وقتش مثل همون بچه که گفتم جوابشون رو هم میدم

دوری و دوستی

ن نمیشه من میخام دوری کنم مامانم میگ نمیزارم بری خونت  

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

امشب ما و برادرشوهرم خونه مادرشوهرم بودیم

شام کباب داشتیم , علاوه بر سیخ زدن جوجه ها و کمک به پخت و پذیرایی از مهمونا و جمع کردن سفره 

جاریم مشغول ظرف شستن شد و منم رفتم کمک با اصرارش نذاشت کمکش کنم

یهو تا اومد نشست مادرشوهر من گفت,, تو مهمونی دستت دردنکنه عزیزم عروس گلم

اصلا به من اهمیت نداد و یه تشکرم نکرد...

ازش متنفرم که انقدر بیشعوره

ینی چی نمیزارم بری خونت ! همیشه هم که نمیشه خونه مادرت باشی

نگرانمه😂😂😐☝️

حتی به شوهرم گفته چیکارش کردی مگه ناراحت شد ما قدیما سربچه توگوشمونم میزدن بچه م ۶ ماهش بود واکسن زد ...

بيخيال عزيزم بيخيال.......

مادرشوهر من تو سه سال عقد يه حرفايى بهم زد و يه کارايى کرد

که اگه بگم مادرشوهراتونو سجده ميکنين

من خيلى اذيت شدم همش نفرينش کردم

بعد واگذارش کردم بخدا

ولى خيلى اذيت بودم حرفا و کاراش مثل يه قطار سريع سير تو ذهنم ميچرخيد........

امااااااا همين چند وقت پيش بود که پيش خودم بخشيدمش تا اينکه آرامش بگيرم

الان خدا رو شکر حالم خيلى خوبه وديگه از حرف هيچ کس ناراحت نميشيم

و رويه زندگيمو با طرف مقابل عوض ميکنم

من ياد گرفتم تو دنيا ارامش تو زندگيت بالاترين ارزش براى خودته......

دلتنگ پدر و مادرم هستم   لعنت به اين کرونااااااا  
2706