2726

بچه ها کدوم حرفی واقعا ناراحتتون می‌کنه و از کی زخم زبون شنیدید که اون حرف هیچ وقت فراموش نمیشه ؟

من خودم یه باز نزدیک عروسیم دختر عمم نامزد بود و هی بهم متلک مینداخت که طلاهای تو کمه و چرا زشتن و اینا من واقعا ناراحت شدم ولی نفرینش نکردم ولی دلم شکست چند ماه بعد نامزدیش به طرز ناجوری بهم خورد و الآنم خواستگاری نداره 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه بارم جاریم بهم گفت چرا شوهرت کار درست حسابی نداره ؟ چون اون شغل شوهرش خوب بود تیکه مینداخت 

یکی دو سال بعد ورشکست شد و الان راننده اسنپه

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

همه زخم زبونم زدن عادت کردم

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي

همین چند دیقه پیش تو نینی سایت ی جا پست گذاشتم تاپیکو ول کردن منو گرفتن منم دلم شکست از حرفاشون گریه کردم 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

شما که زحمت کشیدي تاپیك زدي لااقل یه موضوعه قشنگتر انتخاب میکردي که اتفاقاتِ قشنگو باهم مرور کنیم اینجوري قشنگتره☺

شـبی از مـیان اینهـمه درد امیـد می‌رویـد…🌱💛
2706