2752
2734

حس امنیتی ندارم خستم حالم اصلا خوب نیست اصلا نمیتونم کنارش بزارم دارم عذاب میکشم دلم شدید شکسته پیش همه جوری رفتار کرده ک انگار من فقط برای نیازشم دستم روم بلند کرده ۲ بار من خیلی نیاز دارم برای خودم زندگی کنم ن اینکه اسیر این رابطه باشم من خستم حس خوبی ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب الان برنامت برای حل این مشکل چیه؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
هر دختریو میزاره تو پیجش پیش همه فامیلاش دوستاش جوری رفتار میکنه ک انگار منو نمیخواد من وقت برای راب ...

خب چرا چه مدت باهم هستید؟؟ باهاش حرف زدی دلیل اینکاراش چیه؟ 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

تو تاپیک هاتون گفتید نامزد،

نامزدی اگر برای شناخت نیست پس چه ماهیتی داره؟

وقتی الان انقدر مشکل هست در اینده چه مسائلی پیش میاد؟

از مشاور کمک بگیرید.

بهتر میتونن راهنماییتون کنن تا اینکه مدام اینجا تاپیک بزنید

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱
بعد بهم میگه ک من اینجوری رفتار میکنم ک حسودی رابطمونو نکنن

ینی چی.. هیچ حد و مرز توی زندگیش نداره. بنظرم قاطعانه حرف بزن دلیلی نداره دختر فالو کنه وقتی باشماست حسادت برای چی... اینا همش حرفه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706