2737
2734
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غیبت گناهه ها

لطفا برای مهم ترین حاجتام که یکیش  درمان کاهل نمازی هست صلوات بفرستید(حاجتی هم دارم که تماااااااااااام زندگی حالا و آینده و بعد از مرگم بهش وابستس. کاش نجات پیدا کنم از باتلاقی که توش گیرم. من خودم و خدارو گم کردم و نیاز شدید دارم که پیدا کنم خودمو، راهمو و خدامو. به طرز عجیبی توی خلاء دست و پا میزنم و همه چی بی رنگه. لطفا با دعاتون کمکم کنید که بد جور در این برهه از زندگیم همه چیز متوقف شده).دلم برای گذشته تنگ شده و متاسفم که مقصر احوال الانم؛ که فراموش کردم زندگی کردنو، خودمم. خدایا من ميخوام برگردم سمتت لطفا اینبار هم ردم نکن.آمینپ. ن.بی نمازیم حل شد و من ممنون دعا و لطف شما عزیزان هستم. خدا به همتون خیر بده ان شاء الله. 
2728
از خیلیا به خاطر بچه دار نشدنم حرف شنیدم ،همشونو به خدا واگذار کردم

گلم غصه نخور.شما هم مامان میشی ان شاالله.فرصت زیاده

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

مادر شوهرم ما الان که بچم سه ماهه میگه چرا به بچت شیرخشک دادی و شیرخودت و ندادی🙄😔

خودم تازه زایمان کردم ، بچه اولمه، تک و تنها تو کرونا، شیر نداشتم، بچمم همش بالا میاورد همش میگفت شیرت و بده، چرا فلانی شیر داره تو نداری، بچه فلانی که شیر مادر خورده ببین چه تپله، فلانی دوتا زایید پشت هم شیر خودش و داد، خیر سرت میخواستی طبیعی برایی🤐

سرجهازمم جای تشکر به مامانم زنگ زد گفت هرررررکاری کردین واسه دخترتون کردین...جای تشکر چیکار کنم به ن ...

خوبه اینو گفتن.و ایراد از جهازت نگرفتن

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
از خیلیا به خاطر بچه دار نشدنم حرف شنیدم ،همشونو به خدا واگذار کردم

عزیزم به زودی بچه دار میشی 

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2740

اینکه کل فامیل من وقتی تو شکم مامانم بودم سعی داشتن به مامانم بگن منو سقط کنن و انقدر به مامانم فشارروحی وارد شد که شیش یا هفت ماهم که بود کیسه اب مامانم ترکید مامان من نمیدونست که کیسه ابشه و واقعا معجزه بود که من نزدیک دوروز بدون اب تو شکم مامانم زنده موندم و به دنیا اومدم

اما خشمم هیچوقت فروکش نمیکنه طوری انتقاممو بگیرم ازین فامیلای نفهم که دنیا به خودش ندیده باشه

الان بگم چه بلاهایی سرم اوردن داغ دلم تازه میشه چیزی نمیگم

حرفاشون دلمو خیلی شکوند نمیبخشمشون هیچوقت😔

﷽ __بِسمِ رَبِّ چشمهایَش  ❤۹۹/۹/۹ 
بعد زایمانم مشکلی واسه بچم پیش اومد مادر شوهرم گفت پدرشوهرت میگه زیاد چای خورده تو حاملگیش بچش اینطو ...

وا 🤨🤪🤪🤪🤪

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

من ازجاریم خیلی دلگیرم.طلبست ومحجبه و سنگین وباوقار.ولی متاسفانه بشدت مغروره کسی رودرحدخودش نمیدونه.چون بقیه مثل خودش حجاب سفت وسخت ندارن پس درحدش نیستن.خیلی دوست داشتم باهاش ارتباط خواهرانه داشته باظم ولی اصلا باهام حرف نمیزنه وهمیظه قهره.چندبارواسه حرف زدن پیش قدم شدم ولی جواب سلامم روهم نمیده.سردسرد.همه هم ازش حساب میبرن.پدرشوهرم کل اموالشو داد به برادرشوهرم که شوهرهمین جاریم باشه.ماشاالله زندگی رویایی توخونه کاخ مانند داره ولی من ته شهراجاره نشین.باوجود این منواون یکی جاریم چیزی به روی خودمون نیاوردیم وگفتیم دوست داشت اموالشوبده به این یکی پسرش.به ماچه.ازهمینجادلم میخوادبگم صدیقه جان.شماکه نمازت اول وقته.چراهمیشه تودلت کینه هست وقهری.

من ازجاریم خیلی دلگیرم.طلبست ومحجبه و سنگین وباوقار.ولی متاسفانه بشدت مغروره کسی رودرحدخودش نمیدونه. ...

پدرشوهرت مرده یا زنده س؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
اخ جون غیبت😐😂

😃🤣🤣

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
2706