2737
2739
عنوان

خواهرشوهر بد

| مشاهده متن کامل بحث + 3077 بازدید | 156 پست
قربونت برم من اگه جای تو بودم این اتفاق باعث میشد تازه کلی به خودم افتخارکنم که بی منت و چشم داشت ای ...

خیلی خیلی خیلی ازت ممنونم بی نهایت گریم گرفت کسی تا حالا این حرفو بهم نزده بود از جنس خودم همیشه از اینکه یه دوست یا اجی ندارم ناراحتم 

یه گرگ باید از اول گرگ باشه یا پیش گرگا بزرگ بشه من که پیش پدربزرگم و مادربزرگم بزرگ شدم که مظلوم تر ...

یعنی دانشگاه مدرسع نرفتی؟منم مادرم خیلی ساده بود از جامعه یاد گرفتم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بخودت انرژی منفی نده فقطبا ارامش زندگیت کن و به بچت شوهرت برس سعی کن باشوهرت بری اونجا کار هم نکنی اگر هم ظرفی کثیف شد بزار تو سینک چای بریز برای خودت شوهرت بیار بخورین خیلی رو بهشون نده همین عزیزم

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
اسی بزار یه چیز برات تعریف میکنم من یه فامیلی دارم دوتا عروس داره بعد اینا همشون یجا هستن یعنی تو یه ...

من اون عروسم اون یکی هم جاریمه ....من یه فرقی با اون دارم اینکه من همه رازهای زندگیمم بهش گفتم

2742
اره بخودت انرژی منفی نده فقطبا ارامش زندگیت کن و به بچت شوهرت برس سعی کن باشوهرت بری اونجا کار هم نک ...

تو فرشته ای لابد به مامان خوب داری و یه بابایی خوب و ژن خوب و ی حس خوب ....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

خیلی خیلی خیلی ازت ممنونم بی نهایت گریم گرفت کسی تا حالا این حرفو بهم نزده بود از جنس خودم همیشه از ...

منم ازت ممنونم که با بودنت به من یه آدم مهربون دیگه نشون دادی،خدای مهربونم ممنونم که دنیا پره از آدمهای خوب ومهربونت 

من اون عروسم اون یکی هم جاریمه ....من یه فرقی با اون دارم اینکه من همه رازهای زندگیمم بهش گفتم

اونم همینه البته ببین مادرش یه زن فوق العاده با سیاست و تیزه و زبونی داره بیا و ببین این از بچگی مادره اهل کار خونه و اینا بارش اورد که این شده بلای جونش صااااااف و سادسسسسس که بیا و ببین دلمم خیلی براش میسوزه باهاشم خیلی صحبت کردم ولی فایده ای نداشت اصن

2740
اونم همینه البته ببین مادرش یه زن فوق العاده با سیاست و تیزه و زبونی داره بیا و ببین این از بچگی ماد ...

هنوزم هستن ادمایی که دلسوزن من فک میکردم همه فقط دوست دارن از ادما سواستفاده کنن همه 

تو فرشته ای لابد به مامان خوب داری و یه بابایی خوب و ژن خوب و ی حس خوب ....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

همه پدرمادرها فرشته هستن شماهم پیش دوتا فرشته بزرگ شدی که بی دلیل محبت میکردی و نگاه نمیکردی که ازت دارن استفاده میکنن بلکه فکر میکردی محبته دیگه❤ اتفاقا من مامانم میگه وقتی رفتی خونشون اگر کاری بود انجام بده کمک بده ناراحتت کردن جواب نده یه جورای فقط محبت کن 

من با محبت کردن مخالفتی ندارم ولی یکی یه حرف بهم بزنه با خنده جوابش میدم البته خخخخیلی کم بلدم جواب بدم ولی گاهی اوقات دلم خنک میشه

کمک در حد کم همیشه سعی میکنم خونه مادرشوهرم مهمون باشم.من یه مشکلاتی رو با ارامش حل کردم که اگر بگم میگی هرچی سیاست داری از خودته نه از پدرمادرت 

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
فوق لیسانسم تمام دوستام هیچی بهم یاد ندادن تازه میفهمم اونا هم ازم سو استفاده میکردن 

هیچ وقت برای شروع دیر نیست از همین لحظه شروع کن

زیاد با کسی صمیمی نشو 

کمی غرور داشته باش 

اگرم میخای کاری کنی کمکشون. یوااااش یواااششش. باحوصله انجام  بده. تا طول ببره. 

بگو شوهرت ب آجیش بگه که کمک کنه. 

اینجور بهتره 

رازهاتو دیگه پیششون نگو هرگز 

هرچی میخری. هرچی می خورید هر جا می رید نگو. 

البته صمیمیت داشته باش ولی با حفظ. غرور

و اگه لازم می بینی. زنگ بزن ۱۴۸۰ مشاوره دارن راهنماییت می کنن

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2706