2733
2739
عنوان

خواهرشوهر بد

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 156 پست
خیلی خیلی ممنونم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

عزیزی. 

خودتا دست کم نگیر 

اگه هم از رازهات یا گذشته چیزی ب روت   آوردن واکنش نشون نده. سفت باش. 

شاد وموفق و پیروز باشی. دوست گل 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
هنوزم هستن ادمایی که دلسوزن من فک میکردم همه فقط دوست دارن از ادما سواستفاده کنن همه 

ببین منی که دارم اینارو میگم خودم جزو احمق ترینا بودم چون ببین ساده نبودم که نفهمم طرفم چجوریه ها ولی همیشه میگم طرف حسابم لاشیه منم لاشی باشم؟ بزار با همه مهربون باشم هرکار از دستم برمیاد انجام بدم ولییییییی شکرخدا سه چهارنفر تو زندگی من پیدا شدن عین پسر شما شدن چراغ راهم اومدن بهم گفتن همونایی که من واسشون جون میدادم از خودم میزدم که به اونا برسه تو هرحالی بزرگترین گناهارو واسشون کردن که فقط ناراحت نشن پشت سرم چیا میگن من باور نکردم گفتم دروغه گفتم بزار امتحان کنم از تک تکشون کوچیک ترین چیزارو بخوام ببینم در حد یه باشه گفتن براشون ارزش دارم؟دیدم نه بابااااا اوضاع خیلی خرابه کسی که من پنج سااللللل باش رفاقت کردم کل زندگیمو بخاطرش نابود کردم حتی دست به دزدی زدم دست به هزار کار کثیف زدم صفر تا صد زندگیشو من کردم واسش دردودلای بیس چاریشو من گوش دادم حاضر نیس یه کلام گوش شنوام باشه به خدای احد و واحد یه کلام باش دردو دل میکردم میگفت اهههه چقد نق میزنی...خودش خراب عالم بود که البته به خودش مربوط بودا بعد من یه اشتباهی کردم بهش گفتم گفتم رفیقمه دیگه کل عالموووو پر کرد حیثیت نذاشت برام نشست پشت سرم گفت این خیلی احمقه همه جور کاری و هرچیزی ازش میکشم دوست و فامیلی که من عین جونم میخواستمشون سرمو برمیگردوندم شروع میکردن به پچ پچ و تمسخر از اون روز شدم یکی دیگه کسی چه پشتم چه جلوم چیزی بگه شیش دور میشورمش پهنشم میکنم جایی برم دلمم بخواد پاشم کاری کنم واسش میزنم تو دهن خودم میشینم سرجام میگم این همون نمک به حروم قبله که طعم حمالی کشیدن از من زیر زبونش مزه کرده بازم دنبالشه بخدا زندگیم صد برابر بهتر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسی بزار یه چیز برات تعریف میکنم من یه فامیلی دارم دوتا عروس داره بعد اینا همشون یجا هستن یعنی تو یه ...

خواهرشوهرم دارن با دومی چجور برخورد میکنن

یعنی دستور و اینا بهش میدن

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود