2733
2739
عنوان

داغونم بچه۱۴ماهم مشکوک ب کروناس

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 96 پست

انشالله چیزی نیست الان اگه کرونا هم نباشه میگن هست.برا رفع اسهال کته ولرم با مایت قاطی کن بده.سیب پوست بکن رنده کن سیاه بشه بده بهش.پودر اوار اس بده بزار اول قطع بشه.اب میوه حاوی ویتامین سی بهش بده حتی ش ه با قطره چکون.اب ماهیچه بده عصارش بزار جون بگیره انشالله چیزی نیست زود خوب میشه.

انشالله که کرونا نباشه ویه ویروس باشه وزودخوب بشه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا،دختر من سال قبل یهو استفراغ و اسهال و تب و بدحالی،یه هفته همه جا بردیمش خوب نمیشدیه هفته بعد خو ...

اره پسرمم دقیقاهمینطوریه..مرسی چشم

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰

اروم باش عزیزم ابریزش بینی داره؟

اگه داره ک هیچ انفولانزاس اصلا نگران نباش انفولانزاام علاعمش کپی کروناس با این تفاوت ک کرونا ابریزش بینی نداره انفولانزا داره

تو بیمارستان بیمارایی میان ک میگیم انفولانزاس زوری میگن کرونا گرفتبم و میگن علاعم کروناس دروغ میگید ب ما🤕

2731
اروم باش عزیزم ابریزش بینی داره؟ اگه داره ک هیچ انفولانزاس اصلا نگران نباش انفولانزاام علاعمش کپی ک ...

ن ابریزش نداره فقط اسهال 

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰

کدوم دکتر بی فکری گفته کرونا

ویروس جدیده دوسه هفته هستش بین بچه هاشایع شده

پسرمنم گرفت سه روزه خوب شد

تب اسهال دلدرد دلپیچه

دکترم سفکسیم داد با قرص فولیک اسید و پودرکیدی لاکت واو ار اس و شربت زینگ

مرتب بهش موز بده و دمنوش پونه و نعنااصلاحتی ذره ای استرس نداشته باش

انشالله زودتر خوب شه برای اسهالش دارو بده 

ارو داده بهش میدم

2740
نگرانی نداره که  فوقشم کرنا بگیره خوب میشه دکتر دخترم چندبار گفته بهم که کرونا واسه بچه ها هی ...

عزیزم قصدم نگران کردن کسی نیست ولی بیمارستان مفید کلی نوزاد و بچه مبتلا ب کرونا بستری هستن

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
کدوم دکتر بی فکری گفته کرونا ویروس جدیده دوسه هفته هستش بین بچه هاشتیع شده پسرمنم گرفت سه روزه خوب ...

پسرمم فقط اسهال تب داره همین داروهارو بهش داده

عزیزم قصدم نگران کردن کسی نیست ولی بیمارستان مفید کلی نوزاد و بچه مبتلا ب کرونا بستری هستن

شما هم از تی وی دیدی یا جای دیگه اطلاعات داری

تو نی نی سایت، هر تایپیکی میزنی، یه عده ثابت هستن که بگن استارتر پسره،انگار سونوگراف تعیین جنسیتن

فالله خیرحافطا وهوالرحم الراحمین

خدا نازنین فرزندت رو حفظ کنه عزیزم.نگران نباش.داروهاش رو بده .ان شاالله بزودی زود حالش خوب بشه

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
انشالله چیزی نیست الان اگه کرونا هم نباشه میگن هست.برا رفع اسهال کته ولرم با مایت قاطی کن بده.سیب پو ...

ب زور بهش غذا میدم ابمیوه کته دادمش با سوپ

فالله خیرحافطا وهوالرحم الراحمین خدا نازنین فرزندت رو حفظ کنه عزیزم.نگران نباش.داروهاش رو بده .ان ش ...

مرسی عزیزم

2706