2733
2734
عنوان

دختره تو کوچه جیییغ میزنه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 17817 بازدید | 191 پست
خب چرا خطرناکه ؟ چون بعضی پسرا باعث خطرناکی میشن وهمینطور دختر ها خیلیاشون میتونن ازخودشون دفاع کنن

شما میتونی کل جامعه رو اصلاح کنی 

اگه میتونی بسم الله 

عزیزم باید از خودمون مراقبت کنیم ، نه اینکه از همه توقع ادب و شخصیت داشته باشیم

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضی دوستان متاسفانه یا ضریب هوشی پایین دارن یا تحمل حقیقت ها براشون سخته 

دوستان بله درسته دختر حساس هست و باید ازش مراقبت بشه 

اما من نمی گم پسر حساس هست من میگم پسر اگه کنترل نشه تبدیل میشه یه یکی از همون مزاحمان نوامیس 

این همه پسر دزد و متجاوز و مزاحم و قمه کش و معتاد تو جامعه چی هستن ؟

نتیجه همین آزادی های بی مورد برای پسر ها 

به خدا همین دیشب سه تا پسر نوجوان از کوچه ما در شدن تو حال خراب یکیشون هم به اون یکی بلند بلند فحش ناموسی میداد 

حالا اگه ضریب هوشی شما آنقدر پایین هست که نمیتوانید بفهمید چرا میگم پسر نوجوان هم نباید همش تو خیابون ول باشه تقصیر من نیست 

تو خوب و بد و نقص های من رو مشخص میکنی؟ طرز فکرمو دوست دارم ، باهاش زندگی کردم ، ضرر نکردم خداروشکر ...

طرز فکرتو دوسداری؟ بش باور داری؟ پس بیجا میکنی این چرندیاتو هر جایی بگی.

منم میتونم الان هر حرف چرتی رو بزنم بگم اره؛ طرز فکر و حرفام ب خودم ربط داره.

ولی دوست عزیز ت داری میگی (دختر) وقتی میای برای جنس دختر ک ما باشیم خط و نشون میکشی باید ب ربط دار بودن و نبودش فکر کنی.

شبیه نقطه ویرگولم؛ خواستگار پایان، محکوم ب ادامه...
2731
من همچین چیزی نگفتم  ولی بعد یک ساعت خاصی رفت و آمد مردم کم میشه  دزد و معتاد و سگ های و ...

بنظرم بحث بی فایده اس بزارید هرکس هر ساعتی دلش خواست بره.. خب روشن فکر هستن دیگه.. ضررش هم برای خودشون چون بما آسیبی وارد نمیشه. ما صددرصد کاری که میدونیم درسته انجام میدیم

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
من همچین چیزی نگفتم  ولی بعد یک ساعت خاصی رفت و آمد مردم کم میشه  دزد و معتاد و سگ های و ...

برای امنیت قانون هست و تو هیچ کجای قانون ننوشته چه ساعتی دخترا و تا چه ساعتی پسرا بیرون باشه 

نیروی انتظامی هم برای همین موصوع هست که مراقب خلاف کارها باشه که مزاحمت ایجاد نشه درسته؟

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
طرز فکرتو دوسداری؟ بش باور داری؟ پس بیجا میکنی این چرندیاتو هر جایی بگی. منم میتونم الان هر حرف چرت ...

اینجا یه سایت تبادل نظره،دوست دارم نظر بدم 

میخوام بدونم چندسالته ؟

بیجارو شما میکنی که حتی مودب نظرتو گفتن رو بلدنیستی 

فقط الکی جبهه میگیری

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
شما میتونی کل جامعه رو اصلاح کنی  اگه میتونی بسم الله  عزیزم باید از خودمون مراقبت کنیم ...

من نمیتونم کل جامعه رو اصلاح کنم امت قرارنیست برای خودم محدودیت داشته باشم. بله ازخودم مراقبت میکنم وموقع ادبی هم از کسی ندارم ونخواهمم داشت. ولی قرار نیست خودم رو محدود کنم و برای خودم تایم مشخص کنم تا از یه تایمی به بعد نرم بیرون چون جامعه اینطوره 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
بنظرم بحث بی فایده اس بزارید هرکس هر ساعتی دلش خواست بره.. خب روشن فکر هستن دیگه.. ضررش هم برای خودش ...

حق بعد فکرم میکنن خیلی روشنفکرن با این طرز فکرشون ولش کن بزار خوش باشن ببینیم کی ضرر می‌کنه😄🤚🏻

پوج نیست چرا باید فکر کنید پوچه ؟ چرا وقتی یک پسر بچه الان توخیابونه ست کسی کاری نداره اما یک دختر ب ...

برابری پوچه. عدالت درسته و عدالت یعنی حقوق بر اساس ویژگی های طبیعی و توجه به این تفاوت ها. یعنی با در نظر گرفتن تفاوت زن و مرد، عدالت بینشون برقرار بشه

برای امنیت قانون هست و تو هیچ کجای قانون ننوشته چه ساعتی دخترا و تا چه ساعتی پسرا بیرون باشه  ...

درسته 

ولی فرض کن چندتا آدم بی پدرومادر بریزن سر یه دختر بدبختش کنن ، بی آبروش کنن 

بعد زنگ بزنه پلیس 

حالا هعی بدو تا اون بی شرف پیدا بشه

برابری پوچه. عدالت درسته و عدالت یعنی حقوق بر اساس ویژگی های طبیعی و توجه به این تفاوت ها. یعنی با د ...

خب کو الان عدالت ؟  شما عدالت میبینید؟ 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
اینجا یه سایت تبادل نظره،دوست دارم نظر بدم  میخوام بدونم چندسالته ؟ بیجارو شما میکنی که حتی م ...

کسی ک نظر میده، باید انتقاد پذیر باشه.

این ک ت نیستی ب من ربطی نداره.

میخوای بدونی؟ فک کن سن ۱۸ ای ک گفتی رو رد کردم.

الهی منم میتونم هزار جور حرف و فحش رو مودبانه بگم با مضمون ادب.

جبهم الکیه؟ واقعا نمیدونم چی بگم؛ خدا ب داد دختری ک مادرش ت بشی یا باشی برسه.

البته تقصیر ت نیست، جو دورت اینطوری عقده ای بارت اورده‌

شبیه نقطه ویرگولم؛ خواستگار پایان، محکوم ب ادامه...
درسته  ولی فرض کن چندتا آدم بی پدرومادر بریزن سر یه دختر بدبختش کنن ، بی آبروش کنن  بعد ...

شما داری نقش  قانون و پلیس رو بی ارزش میکنی ...و همچنین تربیت .

.چرا؟؟

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2706