2737
2734
عنوان

داغونم بچه۱۴ماهم مشکوک ب کروناس

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 96 پست
شما رفتی اونجا و دیدی؟ 

نه عزیزم فیلمشو دیدم چیز شوخی برداری نیست ک بخان ازش جوک بسازن یا دروغ باشه 

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بمیرم الهی 

کاش دروغ بود

من تحمل دیدم درد بچه ها رو ندارممممم

خدایا هیچ کسو بیشتر تواناییش تکلیف نکن

تو نی نی سایت، هر تایپیکی میزنی، یه عده ثابت هستن که بگن استارتر پسره،انگار سونوگراف تعیین جنسیتن
بمیرم الهی  کاش دروغ بود من تحمل دیدم درد بچه ها رو ندارممممم خدایا هیچ کسو بیشتر تواناییش ت ...

خدا خودش ب همه رحم کنه خصوصا بچه ها و پیر ها

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2728
بچه کوچیک داری

نه عزیزم اقدامم😉

متاسفانه دروغ زیاد هست حتی همین تی وی

مثل اون داماد بنده خدایی که نشون دادن تو بیمارستان

بعد داداشش اومد گفت دروغه و همرو توضیح داد و ازینا شکایت کرد