2737
2734
عنوان

داغونم بچه۱۴ماهم مشکوک ب کروناس

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 96 پست
چقدر وحشتناک کاش رعایت می کردی وهیچ وقت این تاپیکو نمی زدی

من هیچ جانرفتم و رعایت کردم ولی شوهرمبیرون میره میاد شاید مال اونباشه 

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگرانی نداره که 

فوقشم کرنا بگیره خوب میشه

دکتر دخترم چندبار گفته بهم که کرونا واسه بچه ها هیچ خطری نداره.

دوستمونم بیمارستان اطفال مشهده.‌میگه هیچ بچه کرونایی نداشتیم که بستری بشه

2731
چطوری گرفته آزمایش دادی خداکنه خوب شه

ن گف ازمایش نمیخواد فقط دارو داد

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰
2738
[QUOTE=145980399]الان هرکی میره دکتر مینویسن مشکوک به کرونا..ایشالا که کرونا نیست،از این ویروسایی هس ...

والا،دختر من سال قبل یهو استفراغ و اسهال و تب و بدحالی،یه هفته همه جا بردیمش خوب نمیشدیه هفته بعد خوب شد،یه دوره ی یه هفته ای طول میکشه ویروس..اگه الان بود حتما به اسم کرونا بستریش میکردن،سالای فیلم مریض میشدیم گلم،امسال چشممون ترسیده..بهش مایعات زیاد بده،سوپ اینا..کم اشتهاس الان طفلی،ایشالا که زود خوب میشه،نگران نباش😘🌹

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
نگرانی نداره که  فوقشم کرنا بگیره خوب میشه دکتر دخترم چندبار گفته بهم که کرونا واسه بچه ها هی ...

دکتر پسرمم گف اگ کروناهم باشه واسه بچها مشکلی نداره ولی من ناراحام

ولی اسهالش تاچن روزشدیددبود. بعدشم کمترشد تا دوهفته.    😔

خیلی بده..بچه آب میشه اصلا😔😔الهی واس هیچکس خدانیاره..

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
نگرانی نداره که  فوقشم کرنا بگیره خوب میشه دکتر دخترم چندبار گفته بهم که کرونا واسه بچه ها هی ...

پس اینا که تلویزیون نشون داد چی

تو نی نی سایت، هر تایپیکی میزنی، یه عده ثابت هستن که بگن استارتر پسره،انگار سونوگراف تعیین جنسیتن