2733
2734
عنوان

داغونم بچه۱۴ماهم مشکوک ب کروناس

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 96 پست
پسرمنم اینجوری شدخوب شددکترگفت ویروسه جدیده..اخه ماجایی نرفته بودیم که خدای نکرده کروناباشه

بخدا منم هیچ جانرفتم😭

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان هرکی میره دکتر مینویسن مشکوک به کرونا..ایشالا که کرونا نیست،از این ویروسایی هست که قبل کرونا هم بود و زندگی جریان داشت😔😔😔😔

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
خودتون نگرفتین

ن مناشوهرم خوبیم

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰
2728

[QUOTE=145980399]الان هرکی میره دکتر مینویسن مشکوک به کرونا..ایشالا که کرونا نیست،از این ویروسایی هست که قبل کرونا هم ...[/QUOTخدااززبونت بشنوه

بخدا منم هیچ جانرفتم😭

بنظرمنک ویروسه..استرس نداشته باشه..خوب میشه گلم😊

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2738
ان شالله که کرونا نباشه شاید گرمازده شده

ن گف یاویروس یا کرونا

الهی بگردم الهی زودی خوب بشه نذرش کن

ممنون عزیزم

خب ویروس جدید از کجا اومده؟؟؟

من نمیدونم دیگ..گفت ۳تا۵روزدوره داره

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
وا خدانکنه،مگه بیرون بردیش؟؟؟

من همش توخونه بودم ولی شوهرم میره سرکار

بچه منم ویروس فصلیه جدید گرفت اسهال وتبش سه روزبود.ولی اسهالش تاچن روزبود خیلی ضعیف شد.ـنترس 

بچه منم همینطوریه

بچه منم ویروس فصلیه جدید گرفت اسهال وتبش سه روزبود.ولی اسهالش تاچن روزبود خیلی ضعیف شد.ـنترس 

پسرمنم همینطور..خداروشکردوسه روزه بهترشده

2706