2737
2734
عنوان

زیر نویس اخبار ببین ای خدا هممون داریم کرونا میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 116 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا 3تا خریدم 9تومن

من دونه ای ۲۰تومن😪

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
نمیخوام انرژی منفی بدم ولی یکی از اشناهامون گرفته دکتر بهش گفته اینکه میگن اگه یه بار بگیری دیگه نمی ...

درسته منم تو فامیل دیدم دوباره گرفتن

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩
2731
هر چقدر بمیرن واسه کشور بهتره یارانه وایناشون قطع میشه

وا اینا ک تبلیغ افزایش جمعیت داشتن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
من بیماری خاص هستم . بگیرم خدا باید به فریادم برسه چون نقص ایمنی دارم . کورتون سنگین مصرف میکنم . بی ...

دوست من با ۲۸ سال سن و بیماری روماتیسم و داروهای شدید کورتونی ک مصرف میکرد گرونا گرفت خوب شد الانم حالش عالیه

2738

تازه فلان علما گفتن ک امسال مراسم عزای حسینی پرشورتراز سالهای قبل برگزارمیشع😐😐😐😐

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
من خودمم عید مریض شدم به قول شما شایدم کرونا بوده باشه.ولی هرچی هست خستمون کرده.

هم خسته و هم هر روزمون شده ترس و استرس... ما الان باید هر روز کمک حال پدر و مادرامون باشیم... اصلا جرات نمیکنیم بریم ببینیمشون

مامانم میگفت یکی کرونا گرفت مرد تو مراسم دفنش حدودا ۱۰ نفر بودن به پسرش گفتن چرا اینهمه ادم رفتین دو یا سه نفر میرفتین بعد شما ناقل میشین برگشته گفته بزار بمیرن وقتی مادرم مرد به درک که بگیرن درسته حالش خوب نبود عزا داره ولی نباید واسه دفن مرده اینهمه ادم برن ادم وقتی داغ عزیز میبینه  عقلش کار نمیکنه ولی اطرافیان که عقلشون کار میکنه نباید برن خطرناکه

من پیش بینی بعد از برگزاری ازمون های کنکور سراسری و ارشد و دکتری و دستاری و ... که همش توی مرداده و ...

وا بسته باشه دیگه کسی نمیره

فعلا ک ب خاطر عروسی ها آمار زیاده

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
دوستان لطفا و خواهشا انقد به خودتون استرس وارد نکنین.یه خرده هوش و حواستونو جمع کنید.بقول دوست عزیزی ...

خواهر من پزشکه اوضاع خیلی وخیم تر از اینی هست که میبینید میگه خیلی مریض‌ها رو نمیفرستم بیمارستان چون جا نداریم دارو میدم می‌رن خونه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706