2737
2734
عنوان

زیر نویس اخبار ببین ای خدا هممون داریم کرونا میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 116 پست
اینا!!!!!!!!!!! کل دنیا درگیره بابا

کل دنیا دولتشون جون مردم واسش مهمه قرنطینه کردن کلی تلاش کردن واسه از بین بردنش نه اینا که واسشون جون مردم مهم نیس😏

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چقدر بمیرن واسه کشور بهتره یارانه وایناشون قطع میشه

آره واقعا من قسم میخورم اینا حتی ذره ای دلشون به حال مردم نمیسوزه اینام که میبینی همه شو تلویزیونی ، چند وقت پیش گفتن ۳۰۰۰ عدد قرص برا کرونا از آلمان وارد شده بعدش گفتن گم شده😐خودشون خورده بودن هر کی به خانوادشم داده بود ، اینا دل سوز مردم نیستن

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢
2728
اینا!!!!!!!!!!! کل دنیا درگیره بابا

کل دنیا انصاف دارن اخه

درعرص دوسه ماااه همه چیو باهم گرون نمیکنن!

تازه تواین شرایط بحرانی ب مردمشون خدمات رایگان میدن

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

این 1ویروسه سیاسیه توکل دنیا صلاح بوده این ویروس بیادو خیلیا بمیرن حالاواسه جمعیت کره زمین یا هرچی فقط موندم چرا اون بالایی ها نمیمیرن یکشون ازکرونا مثلا 1رییس جمهور بمیره

چرا روزی ده تومن !!!ماسک ۴تومنه فوقش بعدم نندازن دور اومدن خونه بزارنش یه جا بعد فردا استفاده کنن

عزیز من 3تا خریدم

10 تومن

اوه اوه عجب بهداشتی هستی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
تازه فلان علما گفتن ک امسال مراسم عزای حسینی پرشورتراز سالهای قبل برگزارمیشع😐😐😐😐

بگن خودمون باید عاقل باشبم که متاسفانه توو این موارد نیستیم

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2740
خواهر من پزشکه اوضاع خیلی وخیم تر از اینی هست که میبینید میگه خیلی مریض‌ها رو نمیفرستم بیمارستان چون ...

میدونم عزیزم ولی کرونا بهونه خوبی بود براشون که عملیات روانی درست کنن.در مورد تلقین شنیدین یا نه؟

مامانم میگفت یکی کرونا گرفت مرد تو مراسم دفنش حدودا ۱۰ نفر بودن به پسرش گفتن چرا اینهمه ادم رفتین دو ...

اره واقعا عقل ندارن اینا طرف کرونا میگیره میمیره واسش مراسم میگیرن چند نفر تو اشناهای خودمون همینجوری بودن خدا عقل بده به همه

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩