2737
2734

من با یه پسری بودم که دوسش داشتم ،همه چی خوب بودولی وسطای رابطه متوجه شدم که با یه خانم ۴۵ ساله در ارتباطه و صیغه ش کرده بود ،دوسال و نیم قبل من اینو فهمیدم و برای همیشه رفتم که رفتم ...از اونروز پسره ۵۰۰ بار زنگ زد پیام داد خطموعوض کردم ،الان شمارمو نداره ولی مدام تعقیبم میکنه ،میاد کوچه خلوت بودنی التماس میکنه زنگ بزنم بهش ،دوسش ندارم از چشمم افتاده ،من ۲۶ سالمه اون پسره ۹ سال ازم بزرگه ،هرچی بی محلی میکنم ولم نمیکنه چیکارکنم ،امروز تهدیدم کرد گفت اگه زنگ نزنی بهم دودش به چشم خودت میره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من اینجور تهدیدیش کردم میدمت فتا همینو بگو جدی پر قدرت جوری میره ک فکرشم نمیکنی

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

غلط کرد دفعه بعد که اومد صدای تهدیداشو ضبط کن بگو دفعه بعد که اومدی نزدیکم شکایت میکنم

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂

بیجاااا کردش چاقو یا اسپری فلفل کنارت باشه همیشه بزن لهش کن

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2740
غلط کرد دفعه بعد که اومد صدای تهدیداشو ضبط کن بگو دفعه بعد که اومدی نزدیکم شکایت میکنم

وای ببین اول اومد التماس کرد بعد تهدید کرد گفت زنگ بزن ،زنگ نزنی خیلی بدمیشه برات ،منم بهش گفتم منو تهدیدم میکنی ؟؟پس صبر کن بگم پدرو مادرم بیان رنگش پرید گفت بخدا تهدید نمیکنم جان ناموست زنگ بزن 

یعنی زمانی که باشما بوده خیانت کرده یا قبل شما

چطوری فهمیدی؟؟

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
وای ببین اول اومد التماس کرد بعد تهدید کرد گفت زنگ بزن ،زنگ نزنی خیلی بدمیشه برات ،منم بهش گفتم منو ...

بخشیندا باد معده خورده فقط محض احتیاط چاقو یا اسپری فلفل همراهت باشه بعد تا دیدیش گوشی تو بزار رو حالت ضبط صدا 

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
2706