2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همه جا آش دوغ هست، ولی برای تبریزه منم چندوقت پیش تو جاده آبعلی آش دوغ گرفتم

نه اش دوغ برا تبریز نیست 

برا اردبیله 

البته ما تبریزیا هم میپزیم ولی نه به خوشمزگی اردبیل خیلی معمولی

یک دوستی داشتم اهل پارس آباد بود بهم اینجوری گفت نیم دانه را با دوغ بذار رو گاز مدام هم بزن تا بجوش بیاد بعد بذار تا بپزه وقتی پخت نخود پخته و سبزی اضافه کن سبزی حتما سیر سبز هم داخلش داره بعد که پخت نوش جان کن یادمه گفت دیگه خیلی بخوایم مجلسی بشه چرخ کرده قلقلی اضافه می کنیم 

تو جاده شمال بود شاید اردبیلی بود یه دستور دارین بهم بدین؟ 😄

نه والا من بلد نیستم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

یه مدت طولانی تفریحمون این بود بریم کندوان اش دوغ بخوریم و برگردیم 

هزاران رسپی مختلف داره و همش به نوعی خوشمزه است

تو سایت سراشپز پاپیون بر اساس مواد اولیه ای که داشت پیداش کن و درست کن جای ما رو هم خالی کن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
آخ آره فکر کنم. من منتظر بودم دستورشو بدین بپزم. یعنی نمیشه 🥲بغضم گرفت

از خودشون پرسیدم گفتن از سبزیهای محلی مخصوص همونجا استفاده میکنیم 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
ماشاالله چقدرخودتونوتحویل می گیرید...

😂😂😂😂 دیگه همینه دیگه مازندران مازندران،😂😂😍.

حرفم مزاح بود در کل همه جا به نسبت جغرافیا و مواد غذایی در دسترسش غذاهای خوشمزه ای میپزن

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
همه جا آش دوغ هست، ولی برای تبریزه منم چندوقت پیش تو جاده آبعلی آش دوغ گرفتم

درسته جاهای دیگه درست میکنن ولی اصلش برای اردبیله

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
نه اش دوغ برا تبریز نیست  برا اردبیله  البته ما تبریزیا هم میپزیم ولی نه به خوشمزگی ...

نمیدونم والا تبریزی ها میگن برای ماست. اردبیلیا میگن برای ماست

الانم ک شمالی ها میگن برای ماست😂😂 در هر صورت ما تهرانی هستیم درست میکنیم خوشمزه میشه😂