2752
2734
عنوان

عشق سابقم ولم‌نمیکنه من دیگه دوسش ندارم‌

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس زنه رو دیدم ،سن زنه هم زیاد بود ،

ععععیییی 

ببین اون دیگه دوره دیدستا کسی که تو مجردی زن صیغه ای و این گوه کاریا رو داشته هفت خط عالمه

برنگردی

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2731
ععععیییی  ببین اون دیگه دوره دیدستا کسی که تو مجردی زن صیغه ای و این گوه کاریا رو داشته هفت خط ...

نه یعنی آسمون زمین بیاد من برررررنمیگردم ،میگم دوسالو نیمه داره تلاش میکنه التماس میکنه برگردم گاهی تهدیدم میکنه ،آقا چه کنم از چشمم افتاده ،خوشم نمیاد ازش ولی خب تهدید میکنه آرامشمو بهم‌میزنه

مردا احساساتی ترین موجودات روی زمینن که ذره ای منطق ندارن تا چیزی که میخوانو بدست نیارن عصبانی میشن و نمیتونن خودشونو کنترل کنن

به پدر و مادرت جریانو بگو نذار از طریق اون مطلع بشن که اون سیصد تا چیز میذاره روش و میگه

بعد دفعه ی بعدم دیدیش زنگ بزن ۱۱۰

کاریم خواست بکنه که خیلی خطرناک بود مستقیم انگشتتو بکن تو چشمش 

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

ایییی مثل این پسرای لات چاقو بدست میمونه شغل شریفش چیه این آقا؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

چ غلطا بگو برو با همون زن صیغه ایت منم میخوام ازدواج کنم سمتم بیای میدمت دست پلیس 

اگه خونوادت در جریان رابطتتون بودن به جرم تهدید و مزاحمت ازش شکایت کن

اونی که بیشتر دیده کمتر نمایش میده🤞🏻
نه یعنی آسمون زمین بیاد من برررررنمیگردم ،میگم دوسالو نیمه داره تلاش میکنه التماس میکنه برگردم گاهی ...

این تایپ مردا

به زور طرف برمیگردونن با زبون ریختن و اشک ریختن و....

بعد دقیقا کار خطاشون تکرار میکنن

به نظرم یه مدت نقل مکان کن بگو مزدوج شدم 

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

وای مثل منی تو

منم ۲۶ سالمه و اون ۱۴ سال ازم بزرگتره ، انقد بد اخلاق بود مریضم کرد با رفتارش و دیگه مجبور شدم با اینکه دوسش داشتم کات کنم حالا الان هی زنگ و پیام میده ک برگرد و التماس می‌کنه هر چی هم بی محلی میکنم بی فایدست