2733
2734

دوستان خواستم تجربه خودم دو بگم

که هی میگید چجوری دوس پسر فلان دارید اینا

خیلی راحت میشه یه پسر رو جذب کرد(حتی عالی ترین شون) 

خیلیا فک میکنم قیافه اولین چیزه

قیافه مهمه ولی 50 درصد قضیس

اگ نه که دست بالا دست زیاده و آدم خوشگل زیاد هست

نکته ای که خیلی مهمه اینه که هنوز هستن کسایی که فک میکنن بی محلی باعث جذب شدن میشه

و میگن محل سگ نزار!! 

ولی باید بگم این محل سگ نزاشتن مال وقتیه که طرف رو تونسته باشی عاشق خودت کنی و بازی روانی راه بندازی که دست نیافتنی باشی

ولی حدود ماه های اول باید توجه کرد و نخ داد ولی تا محسوس

الان دوره ای که پسرا دنبال دخترا بودن گذشت

الان انقد دختر خوشگل و تحصیل کرده هست که میگن  این نشد یکی دیگ

شما باید این وسط خاص باشید واسش و تا حدودی باهاش راه بیاید

طبق تجربه های خودمه 

مثلا یه دوستام بود بعد 3 ماه پسره اومد دست دوستمو بگیره نزاشت

کلا پسره بیخیالش شد

دیگ تلاش پسرا هم حدی داره

البته خط قرمز هر کسی متفاوته

ولی گفتم در جریان باشید

سوال داشتید بپرسید😂✋🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رازی ک میخاستی بگی همین بود ایا  

شل بازی و ول بودن   

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

تاپیک مفیدی نبود😶😐

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
چه تجربه جالبی😐😐 من فقط برام عجیبه چجوری هم دوس پسر دارن و هم رشته های تاپ قبول میشن😐😐 ...

😂خب من کنکورم رتبه برتر بودم اونم همینجور 

ربطی نداره ک مال قبله 

بابا سرمون شلوغ حالا مخ نزنیم چی میشه

♡لادا هستم 🌱♡ 《یک دختر بور و چشم رنگی👱》 •♡•من خسته نیستم خود خستگیم•♡• {مامان کافی☕(coffee)🐶🐾} ❌تیکر بارداری نیست😊❌ 《خب اول بگم که من گاهی وقتها که سوالی از من پرسیده میشه نمیتونم به راحتی جواب بدم یا اطلاعات کامل و ... بدم چون نام کاربریم اسم واقعیمه و این اسم کمه و من شناسایی میشم و از وقتی که اومدم سایت فهمیدم خیلیها اسم من و اصلا حتی یکبار هم نشنیدن ، تا الان بارها شناسایی شدم و چون کاربریم و دوست دارم نمیخوام کاربری جدید بزنم و خب من خواننده خاموش بودم در مواقعی که بیکار بودم میومدم سایت و نمیدونستم نمیشه نام کاربری و تغییر داد و خب فکر نمیکردم از اطرافیانم کسی تو سایت باشه ولی خب بعضی ها گذری داشتن به سایت و من شناسایی شدم متاسفانه پس لطفا درک کنید و هجوم نیارید بهم که چرا جواب نمیدی یا یه چیزه دیگه میگی😑 به هرحال ممنون از درکتون🍒😊》

از مخ زدن و بازی روانی و دست نیافتنی بودن و کلن این بازیا خوشم نمیاد

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره.