2733
2734
عنوان

زیر نویس اخبار ببین ای خدا هممون داریم کرونا میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 116 پست
یه کارگر بدبخت نمیتونه روزی 10 تومن بده ماسک مگه چقدر درمیاره

چرا روزی ده تومن !!!ماسک ۴تومنه فوقش بعدم نندازن دور اومدن خونه بزارنش یه جا بعد فردا استفاده کنن

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب یه بار که بگیرن تضمبن نداره برای دوباره نگرفتن....خیلیا دوبار گرفتن...

نمیخوام انرژی منفی بدم ولی یکی از اشناهامون گرفته دکتر بهش گفته اینکه میگن اگه یه بار بگیری دیگه نمیگیری دروغه 

بدنت ضعیفتر شده زودتر از همه برا بار دوم میگیری ولی اگه دوباره بگیری  دیگه زنده نمیمونی

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2731
دورازجون خاهری💖 البتع موج دوم میگن جونای زیر ۳۰میگیرن کی از اشناهای دورمون تو غسالخونه شیرازه میگ ...

فدات   

منم 21سالمه   کنکور هم دارم   

5ماهه پامو از خونه بیرون نذاشتم الان میرم سر جلسه میگیرم دانشگاه ندیده و فااااتحه   

حالا کنکورم عقب نمیندازن لعنتیا تا شرایط بهتر شه

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
خب چ چیز مسخره ایه که همه باید بگیرن الان یه سریا گرفتن بعد دوباره خوب شدن الان بازم گرفتن

هر چقدر بمیرن واسه کشور بهتره

یارانه وایناشون قطع میشه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
همه باید بگیرن بعد اونایی ک بیماری خاص دارن چی  براشون مهمن اونا؟

ایسگام کردین نامردا😂😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
هیچ اقدامی نمیکنند؟؟؟ اینا ۴۰ ساله دارند تلاش میکنند تا مردم را برسونند به اینجا... اگه مملکت را هم ...

اره بخدا ، فک کن تو این اوضاع شوهر من تعدیل نیرو شده بیکاره 

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢

تو اینجا باید همش آرزو کنی کاش به عقب برگردی موقع دلار گرون شد میگفتیم کاش به همون اوایل ۹۶ برگردیم.الان میگم کاش به تیر ۹۸ برگردیم کی فکر میکرد کل دنیا رو به گند بکشن. خدا نسل چینیها رو متقرض کنه آشغالا ویروس رو پخش کردن الان مملکت خودشون راحتن. 

ماسک داروخونه نزدیک ما میده 6 تایی 6500

بخدا 3تا خریدم 9تومن

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

من پیش بینی بعد از برگزاری ازمون های کنکور سراسری و ارشد و دکتری و دستاری و ... که همش توی مرداده و مراسم محرم و عزاداریا که بازم یه تعداد بی فرهنگ پیدا میشن شرکت کنن اوضاع به شدت  خراب میشه

شهریور فاجعه اتفاق میفته

💏"You & me 💕make a wonderful "We
نمیخوام انرژی منفی بدم ولی یکی از اشناهامون گرفته دکتر بهش گفته اینکه میگن اگه یه بار بگیری دیگه نمی ...

دقیقا درسته.دکتر محمدپور ۳مرتبه گرفت. بار دوم و سوم وخیم تر بود

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
کی فکرشو میکرد 1روز این چیزارو ببینیم همش ترس ترس ترس اینو بشوراونو بشور نرو جایی ضدعفونی کن آخرشم ب ...

واقعا دیگه امید به زندگی خیلی کم شده .حتی نمیدونیم که اینده بچه هامون رو میبینیم یانه عروس شدنشون رو دومادشدنشون رو .چند ماهه عزیزانمون رو بغل نکردیم کی فکرشو میکرد دست پدرو مادرتو دیگه نمیتونی تو دستت بگیری شاید ناقل باشی .خیلی سخته شرایط .