2752
2734
عنوان

راز مخ زنی و عاشق کردن رو بیاید تا بگم❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 9204 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درستش همینه اخه !  چیزی رو که خدا بخواد هیچی نمیتونه خراب کنه

شنیدی میگن از قضای الهی به قدر الهی پناه میبرم؟

اینم همونه

قدر الهی میگه با منزوی بودن و گوشت تلخ بودن نمیشه انتظار دوست پسر و شوهر آدم حسابی و عاشق رو داشت

شنیدی میگن از قضای الهی به قدر الهی پناه میبرم؟ اینم همونه قدر الهی میگه با منزوی بودن و گوشت تلخ ...

اون ک بله ولی مخ زدن و تلاش برای شوهر پیدا کردن اشتباه

ادم منزوی و گوش تلخ توی همه جنبه های زندگیش از جمله ازدواجش تاثیر میذاره

کاربر زمان میمون ساریتا 😂👌
2731
اون ک بله ولی مخ زدن و تلاش برای شوهر پیدا کردن اشتباه ادم منزوی و گوش تلخ توی همه جنبه های زندگیش ...

این که چجوری برای زندگی مشترک خوب تلاش کنی  اما ارزش خودتو نیاری پایین یه هنره

مرد معمولی ممکنه بیفته دنبال آدم، اما یه مرد آدم حسابی و قوی با سطح فرهنگی و مالی خوب نیاز به تور کردن داره اینم یه واقعیته بی تعارف

تور کردن، نه له له زدن و انحصار طلبی

این که چجوری برای زندگی مشترک خوب تلاش کنی  اما ارزش خودتو نیاری پایین یه هنره مرد معمولی ممکن ...

چی بگم هر کس عقایدی داره اینطوری اگه تورشم بکنی تا اخر عمرت مثل موم باید تغییر شکل بدی تا بپسندت 

خودت چی اون وسط ؟ از بین رفته 

چی بگم هر کس عقایدی داره اینطوری اگه تورشم بکنی تا اخر عمرت مثل موم باید تغییر شکل بدی تا بپسندت&nbs ...

تیپ شخصیتی هتایرا تو بیشتر زنا هست یعنی میل به زیبایی و معشوقگی

طبق اون اینکه برای مورد پسند واقع شدن یه تغییرات کوچیکی تو رفتار و استایلت بدی برات سخت نیست، لذت بخشه

هیچ ربطی به پایین بودن عزت نفس نداره واقعا

یه سازوکار لازم برای بقاست

راستی حوصله‌ی بحث داری؟ اگر نه که ادامه ندم

تیپ شخصیتی هتایرا تو بیشتر زنا هست یعنی میل به زیبایی و معشوقگی طبق اون اینکه برای مورد پسند واقع ش ...

اونکه اره هر کسی دوس داره زیبا ترین خودش باشه و برای خودشم لذت بخشه 

هپلی و شلخته بودن واسه خودتم بده من همیشه میگم یه جوری باش ک خودت ، خودت رو بپسندی 

اما تور کردن و مخ زدن یعنی مدام دغدغه ات بشه چی بپوشی چی بگی چیکار کنی ک طرف خوشش بیاد ! 

من این طور رابطه ای رو نمی پسندم

نه عزیزم ازهم صحبتی باهات خیلی هم لذت بردم اتفاقا

اونکه اره هر کسی دوس داره زیبا ترین خودش باشه و برای خودشم لذت بخشه  هپلی و شلخته بودن واسه خو ...

مرسی

آره 

آدمی که دغدغش مخ زدنه جذاب نیست اما بعضی زنا کلا علاقه ای به آموزش دیدن در زمینه‌ی رابطه ندارن این بده

مرسی آره  آدمی که دغدغش مخ زدنه جذاب نیست اما بعضی زنا کلا علاقه ای به آموزش دیدن در زمینه‌ی ...

اره اینو موافقم زن شلخته افسرده بداخلاق متاهل هم بشه باز خوشبخت نیس

مامایی 

اسی مخ زنی واسه رل کار خیلی سختی نیست. ب قول تو با نخ دادن هم میشه

من اهل رل نیستم ققط ب ازدواج فک میکنم اشنایی یه ساله جوری ک مامانمون خبر داشته باشن

چون من ی مقدار خط قرمزهای زیاده

واسه اون راهکار داری؟

چون خیلی از رل ها کات میکنن تهش😑

خوبه جامعه شده    دسته پسرای کاری و ولگرد 

کسانی که از۱۵ سالگی شروع میکنم به کار کردن آینده خوبی در انتظارشونه 

آدمای ولگرد هم بدبخت  روزگارن آینده شونم  معلومه

الان جامعه شده  زن و دخترا های پول پرست و آهن پرست که بخاطر یه ماشین دوست پسرشونو ول میکنم! 🤣😂💸 

من خودم  ماشین ۱۰ میلیاردی زیر پامه سازنده دوربین مخفی هم هستم  دارم میبینم 

این تجربه ها بیشتر کسب شد.    موفق باشید

چه تجربه جالبی😐😐 من فقط برام عجیبه چجوری همزمان با کنکور هم دوس پسر دارن و هم رشته های ت ...

سهمیه خوبی دارن

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره