2737
2734

ما هنوز با هم زندگی میکنیم چن روز دگ ماشینمون میاد و شوهرم میره سر کار و مستقل میشیم ولی خورد خوراک اینامون باهمه با خانواده شوهر

بعد مادرشوهرم چن ماهه پدرش فوت کرده ب هیجاش نیس ی چن روز بعد فوتش رف خواستگاری برا پسر دومش اونام ۵ ماه اینو معطل کردن ندادن دخترشونو ک بلاخره ۳ شب پیش اوکی دادن 

اونوقت این بیشعور ب من گف امروز براش شیرینی ببریم بخاطر بله گرفتن ی سر هم بریم مغاره لباس و چیزای با ارزش بخریم منم گفتم عه؟ پس چرا واس من فقط با یدونه کیک کوچولو اوردی بله من بله نبود عایا؟ گف واس این نامزدیش میمونه تاااا بعد عید قربان و ال و بل کلی صداشو بالا کرد منم گفتم خب منم وقتی بله دادم ۴ روز بعد نامزدی کردی با انگشتر و چن تا پارچه گفتم برا این عروست هم چن روز  دگ نامزدی کن برگشته میگ این دختره ارزو داره😢😠😡(چون من قبل عروسیم ی بار با یکی ۳ ماه نامزد بودم اونو ب روم زد)گفتم مگ من زن بودم وقتی برا پسرت گرفتی خفه شد

گفتم اگ میخای مساوی بگیریمون ک هستم ن اگ از الان قراره فرق بینمون باشه من نیستم برگشت گف خووووش اومدی 

کثافط روانی کلی چیزای دگ هم شد جمع بشید بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا خودتو کوچیک کردی

برای منم هیچکار نکردن

هیچوقت ب روی کسی نیاوردم

ایران قراره ماهواره بفرسته فضا!!!!!  فکر کنم قراره روسری سر زهره کنن  😂😂😂    *   اونکیه در حد پیام دادن وابسته میشه همونیه که دلستر بخوره مست میشه*      «   به جای اینکه بگی کرونا خر است بتمرگ تو خونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏»
2740

🤕😓واقعا     چه ادمی هستن😥خدا بهتون صبر بده

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️