2733
2739
عنوان

خانوما کمک زله شدم از دست مادرشوهر عوضیم

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 48 پست

خب نرو دیگه دعوا کردن نداره از الان نقط ضعف دادی دست مادر شوهرت با عروس جدید تورو بچزونه بعدم تو که دختر رو ندیدی شاید اون خانوم باشه یادت باشه اگه حسادت هم می کنی بروز نده 

خدایا خودت پشت و پناهم باش
ایول چه زبونی داری ماشالا خوشم اومد

ااووو هنوز اخرش یهو گف خداروشکر پسرام مادر دارن من هستم اگ نبودم و دست تو میموندن چی میشد 

دارم میسوزم ک کاش میگفتم هیچ علاقه ای ب نگه داشتن پسرات ندارم وقتی هم مردی شوهرت میره زن میگیره زن شوهرت نگه میداره پسراتو پشیمونم ک یام نیومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن نباید میگفتی عزیزم ارزش نداره از این به بعد هم دیگ چیزی نگوزندگی رو تلخ نکن برای خودت همه چیز رو به خدا بسپار خودش میبینه اگ فرقی بزارن فقط رفتارت رو عوض کن همین این بهترین درس اونم الان نه بزار بیارنش بعد دیگ بشو یکی دیگ مثل غریبه ها با جاریتم خودتو دعوا ننداز اون ک بی خبر از همه چیز

کاش یکم با سیاست تر برخورد میکردی وقتی از الان حساسش کردی مطمعن باش بعد ها اذیتت میکنه

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2731
چرا خودتو کوچیک کردی برای منم هیچکار نکردن هیچوقت ب روی کسی نیاوردم

خب از حقم دفاع کردم گفتم هرچی مراسم واس من گرفتین واس کوچیک ها هم همین هرچی کادو واس من اومد واس اونام همون وگرنه من نیستم 

ک بفهمه با ی احمق هیچی نقهم طرف نیس 

فک میکنه عروس جدیدش کیه ک انقد بهش بها میده

مهم شوهرته ک خوب باشه . الان مثلا اون هدیه هایی ک برات اوردن رو داری؟ نداری خراب شدن پ برات مهم نباشه مهم این باشه شوهرت چیزی کم نزاره.  فداااای سرت ب یه ورت . مهمه مگ؟ ولشکن بابا

2738

کارت درست نبود اصلا

هم‌ خودتو کوچیک کردی هم از الان مادرشوهرت فهمید که حسادت میکنی و از حالا بیشتر اذیتت میکنه 

چون جلوش ضعف نشون دادی دیگه نقطه ضعفتو گرفت بخاد اذیتت کنه خییییلی راحت میکنه!

هیچ وقت نباید ضعف نشون داد جلو خونواده شوهر

از حالا جلو جاریت تا چیزی بگی مادرشوهرتم میگه تو از اولش واسه یه شیرینی بردن حسادت میکردی و........ .

✨Do your best✨
خب از حقم دفاع کردم گفتم هرچی مراسم واس من گرفتین واس کوچیک ها هم همین هرچی کادو واس من اومد واس اون ...

زمان شما بااین عروس جدید فرق داره خب

این عروس ک بیاد تازه مشکلاتت شروع میشه

همش حرفای خودتو جلوش میکوبه سرت

ایران قراره ماهواره بفرسته فضا!!!!!  فکر کنم قراره روسری سر زهره کنن  😂😂😂    *   اونکیه در حد پیام دادن وابسته میشه همونیه که دلستر بخوره مست میشه*      «   به جای اینکه بگی کرونا خر است بتمرگ تو خونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏»
اصن نباید میگفتی عزیزم ارزش نداره از این به بعد هم دیگ چیزی نگوزندگی رو تلخ نکن برای خودت همه چیز رو ...

من چیزی نگفتم خودش باید خجالت بکشه ب من میگه اون دختره ارزو داره بی شخصیته 

من فقط گفتم قبلا میگفتی عروساتو یکسان میبینی و هنه چیزشونو شبیه انجام میدی اخه خیلی میگف الان اینجوری شده گفتم یا یکسان یا من نیستم

مهم شوهرته ک خوب باشه . الان مثلا اون هدیه هایی ک برات اوردن رو داری؟ نداری خراب شدن پ برات مهم نباش ...

عزیزم من تازه ۲ ساله عروس شدم 

معلومه ک دارمشون 

خوشم نمیاد وقتی خونش عروس هس سعی کنه ب اونی ک نیومده بیشتر بکنه و عروسی ک خونشه رو کوچیک کنه با حرفاش

من چیزی نگفتم خودش باید خجالت بکشه ب من میگه اون دختره ارزو داره بی شخصیته  من فقط گفتم قبلا م ...

آره بی شخصیته ک همچین حرفی زده... ولی خودتو اذیت میکنی اینطوری صبر کن اونو ادب کن اینطوری ک بهتره ❤️

ازفرصت سواستفاده کن تیرتو بزن تونستی قطع رابطه کن نتونستی میخوای راهکاربدم؟

ب شوهرم گفتم ی روزم نمیخام بمونم از حرف مامانش بهونه گرفتم چون گف اون دختره ب من زشت ترین حرف دنیا رو زد قراره دگ بریم اره عزیزم درخواست میدم بیا خصوصی بهم یاد بده کلا میخام قطع شم چون خیلی اذیت های دگ هم میده جونم ب لب رسیده