2733
2734
عنوان

خانوما کمک زله شدم از دست مادرشوهر عوضیم

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 48 پست
عزیزم من تازه ۲ ساله عروس شدم  معلومه ک دارمشون  خوشم نمیاد وقتی خونش عروس هس سعی کنه ب ...

فدا سرت. تو چیزی نگو. بذار شوهرت بگه چرا برا زنداداش انجام دادین برا خانم من نکردین این کارارو. اگه تو بگی سوژه دستشون میدی روشون باز میشه 

کارت درست نبود اصلا هم‌ خودتو کوچیک کردی هم از الان مادرشوهرت فهمید که حسادت میکنی و از حالا بیشتر ...

خخ عزیزم من دگ میخام قطع رابطه کنم چون حرفی ک زد برام سنگین تموم شد

از سر و صورت نفرین شدش متنفرم ۲ سال عذاب داد فقط خدا جای حق نشسته ان شالله میبینه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدا سرت. تو چیزی نگو. بذار شوهرت بگه چرا برا زنداداش انجام دادین برا خانم من نکردین این کارارو. اگه ...

اره شوهرم ب مامانش گف چیه این ماجرا 

گف پسرم هیچی نیس میخام شیرینی ببرم و کادو لباس و این چیزام روش بزارم شوهرمم گف مثه دیروز یادمه برا خانوم من فقط ی کیک بردی چرا یکسان نمیکنی ک دل هیشکی نشکنه و ناراحتی پیش نیاد ب پسرش گف تو یکی خففففه زر نزن و درو چنان بست و رف

آره بی شخصیته ک همچین حرفی زده... ولی خودتو اذیت میکنی اینطوری صبر کن اونو ادب کن اینطوری ک بهتره ❤️

میخام کلا دگ برم 

همیشه حق رو ب خودش میده روانیه بابا 

عروسی من با خانواده شوهرش هم سر همین چیزا دعوا کرد و قطع رابطه کرد همه خجالتش دادن الانم عروسی این پسرش عروس بزرگش نیس خوب میشه همه میفهمن چی ب چیه هرچن میدونن

2731
خخ عزیزم من دگ میخام قطع رابطه کنم چون حرفی ک زد برام سنگین تموم شد از سر و صورت نفرین شدش متنفرم ۲ ...

عزیز چرا به این فکر نمیکنی شما دو سال تو خونش مزاحمش بودی؟ خب ناراحت بودی از یه جا موندن همون اول نباید بله میدادی. بعدم خیلی خودت رو کوچیک کردی. اینکه یه خانواده برای هر بچش چکار میکنه به هیچکس مربوط نیست. شوهرت اعتراض کنه که بین من و برادرم فرق گذاشتید حق داره ولی شما نه، بدهکارت که نبودن

ممکنه بنا به دلایلی یه خانواده صلاح بدونه برای یه عروس یا داماد بیشتر مایه بذاره، قرار نیست توضیحی به کسی بده. منم دیدم مواردش رو و کاملا حق دادم به خانواده

اره شوهرم ب مامانش گف چیه این ماجرا  گف پسرم هیچی نیس میخام شیرینی ببرم و کادو لباس و این چیزا ...

اوه اوه عجب سلیطه ایه مادرشوهرت.اصصصصلا رو نده باهاشون سر سنگین باش توروخدا. رفت و آمدم کردی زیاد باهاشون حرف نزن.شوهرتم جلوشون باید یکم جدی تر و محکم تر برخورد کنه.

عزیز چرا به این فکر نمیکنی شما دو سال تو خونش مزاحمش بودی؟ خب ناراحت بودی از یه جا موندن همون اول نب ...

عزیزم منم به ایشون گفتم درست نبوده رفتارشون ولی واقعا حرف شما هم درست نیست دلیلی نداره آدم بین بچه هاش فرق بزاره جفتشونو خودش پس انداخته ینی چی ک فرق بزاره

2740
عزیز چرا به این فکر نمیکنی شما دو سال تو خونش مزاحمش بودی؟ خب ناراحت بودی از یه جا موندن همون اول نب ...

عزیزم من از اول خونه خاستم اینا اشغالن چون دختر ندارن ب من خاهش و التماس کردن ک یکی دو سال یمونم خونشون اخه اینجا رسمه البته خیلیا هم نمیمونن 

بخدا من تقصیری ندارم خودشون زار زدن ک ما تا حالا دختر نداشتیم تو خونه نگوووو خانوم گشااد بوده اوایل ازدواج دیدم همش دم دمای ناهار شام میره خونه در همسایه هی ب من میگه ناهار بپز شام بپز نگو کلفت میخاسته منم نکردم تو اتاق بزرگی ک واس من بود قشنگ اونجوری ک دلم میخاس زندگی کردم 

کلفت نشدم با من رفتارش عوض شد ولی بازم ظرفا بامن بود گاهی وقتا اشپزیم میکردم جارو خونه با من بود

حامله شدم نگهمون داشتن چون با شوهرم تصمیم ب رفتن داشتیم گف نوه اولم رو باید خونه من بدنیا بیاری ....با این چرب زبونی و دل سیاهیشون منو بدبخت کردن من خونه اینارو چیکار‌کنم پدرم ۳ تا خونه داره یکی واس من ولی چون بهشون احترام گذاستم و از ته دل دوسشون داشتم سو استفاده کردن فک کردن من خرم 

عزیزم منم به ایشون گفتم درست نبوده رفتارشون ولی واقعا حرف شما هم درست نیست دلیلی نداره آدم بین بچه ه ...

بخدا ناراحت شدم گفتم شیرینی میبری ببر برا منم فقط کیک بردی بدون کادو گفتم نامزدی بگیر همه چی بخر براش چون من ب اینا گفتم لوازم ارایشی و گوشی اینا نمیخام طلا نمیخام بخاطر اینک خودم دارم و برام اصن مهم نیس برا من ارزشی ک ب من میدن مهمه جایگاهم حفظ شه

اوه اوه عجب سلیطه ایه مادرشوهرت.اصصصصلا رو نده باهاشون سر سنگین باش توروخدا. رفت و آمدم کردی زیاد با ...

اره وقتی من دوران مجردیم اشتباهی با ی نفر ۳ ماه نامزد بودم رو ب روم میزنه مشخصه چ جور ادمیه ک از الان داره بین بچه هاش فرق میزاره منم از خودش یاد میگیرم 

واااا چی میگی شما؟؟ کدوم عروسی دوس داره تنگ دل مادرشوهرش زندگی کنه؟؟ حتما شرایطی بوده مجبور شده.

بخدا ناراحت شدم گفتم شیرینی میبری ببر برا منم فقط کیک بردی بدون کادو گفتم نامزدی بگیر همه چی بخر برا ...

میدونم عزیزم درکت میکنم ولی الان فقط صبر لازمه اصلا الان موقع قطع رابطه نیست فقط همه اینا رو در آرامش به شوهرت بگو دعوا نکنی ها... بگو نگاه کن ببین فرق میزارن صبر کن تاعقدش کنن اونموقع دور میوفته دستت میتونی مادر شوهر بی شعورت رو ادب کنی با پنبه سر ببر... با دعوا به جایی نمیرسی

میدونم عزیزم درکت میکنم ولی الان فقط صبر لازمه اصلا الان موقع قطع رابطه نیست فقط همه اینا رو در آرام ...

اره والا 

من چون بهم گف اون دختره ارزو داره خیلی برام گرون تموم شد 

بخاطر همون میگم قطع رابطه

عزیزم منم به ایشون گفتم درست نبوده رفتارشون ولی واقعا حرف شما هم درست نیست دلیلی نداره آدم بین بچه ه ...

ببین عزیزم فرق گذاشتن بین بچه ها نیست، گاهی شرایط طرف مقابل اینجوری ایجاب میکنه یا بالاخره با گذشت زمان رسوماتی اضافه یا کم میشن.

ببین ما تو نزدیکان دو تا برادر بودن به فاصله یه سال ازدواج کردن، عروس اولی خب جهیزیش خیلی کم بود، نصف چیزا رو انداخت گردن داماد و خیلی چیزا نگرفت و بقیه هم سطح پایین، مجلس عقد نگرفتن و خب هیچکس بهش حرفی نزد و خانواده پسر گفتن خودشون میدونن با هم خوب باشن کافیه و در همون حدم براش طلا و مراسم و ... گرفتن. عروس بعدی اومد خب جهیزیه آنچنانی و مراسم خوب گرفتن برای عقد و خانوادش کادو سنگین دادن، خب طبیعتا خانواده پسر هم نمیتونستن در سطح پسر اولی واسه این عروس هزینه کنن، بالاخره باید لطف خانواده دختر جبران میشد به نحوی.

یا مثلا من و خواهرم به فاصله چند سال ازدواج کردیم، شوهر من مرو خوبیه دستشم به دهنش میرسه ولی اول عروسی سرمایه آنچنانی نداشت و خانوادشم کمکی نمیتونستن کنن، خانواده منم خدایی جهیزیه ای که دادن خیلی عالی بود اون زمان اما چند سال بعد خواهر کوچیکم ازدواج کرد خب شوهرش و خانوادش وضعشون توپ بود. سرویس طلای آنچنانی، خونه لوکس، بلیت سفر خارج و هر مناسبتی طلا کادو بدن و کلی هدیه و هزینه دیگه، خب طبیعتا دیگه خانواده منم باید تو جهاز سنگ تموم میذاشتن. من میدونم والدینم بین من و خواهرم فرقی نمیذارن اما اگه واسه خواهرم این کارو نمیکردن خواهرم تو خانواده شوهرش سرافکنده میشد در صورتی که من با همون جهیزیه معمولیترم از همه دخترای خانواده شوهرم بهتر هزینه کرده بودم

چقدر طولانی شد یا خدا