2733
2734
عنوان

خانوما کمک زله شدم از دست مادرشوهر عوضیم

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 48 پست
اره والا  من چون بهم گف اون دختره ارزو داره خیلی برام گرون تموم شد  بخاطر همون میگم قطع ...

نه بابا به خاطر یه حرف نمیخواد قطع رابطه کنی ولی عینش رو به همسرت بگو بگو هنوز اونو نیاوردن دارن به من بی احترامی میکنن مگ اون چیش از من بهتره و اینا یکم گریه کنی هم بد نیست🤭

ولی کنار نکش اتفاقا تو همه مراسمش برو کاری ک از دستت بر نمیاد ولی همین ک مادرشوهرت تورو ببینه اون مراسم کوفتش میشه😂😂😂شوخی میکنم 🙈

واااا چی میگی شما؟؟ کدوم عروسی دوس داره تنگ دل مادرشوهرش زندگی کنه؟؟ حتما شرایطی بوده مجبور شده.

خیلیا حاضرن با این شرایط تن به ازدواج بدنف بعدم فحش میدن با ایل و تبار شوهر که چرا خونه برام نمیگیرن. من میگم کسی که با این شرایط مشکل داره از اول نباید قبول کنه. صبر کنه یکی که خونه داره یا میتونه حداقل اجاره کنه بگیردش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم فرق گذاشتن بین بچه ها نیست، گاهی شرایط طرف مقابل اینجوری ایجاب میکنه یا بالاخره با گذشت ز ...

چی بگم والا مغزم جواب نمیده ولی کلا با فرق گذاشتن بی دلیل مخالفم حالا اگ دلیل داشته باشه ک فرق میکنه🌹

خیلیا حاضرن با این شرایط تن به ازدواج بدنف بعدم فحش میدن با ایل و تبار شوهر که چرا خونه برام نمیگیرن ...

خب اکثرا اولش نمیگن باید اینجا زندگی کنی، و نمیگن که خونه هم نمیتونن اجاره کنن، عروس مجبور میشه بره اونجا زندگی کنه.

2728