2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه میرم مهمونی کسی رو راه نمیدم خونمون همیشه بیرونم

قطعا تو جاری منی😄😄

جوری شده دیگه میخواد خونه کسی بره فامیل رو بهش نمیدن....اخلاق بدیه ....هر رفتی یه آمدی داره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

به نظر من هیچ کدوم هیچ کدوم از این مواردی که گفتین به بی فرهنگی مهمون سر زده نیست. مهمونی ک سرزده بیاد نهایت شعور و فرهنگ پایینش رو نشون میده. اگر میای ک بهت خوش بگذره قبلش بگو برات امکانات پذیرایی رو اماده کنیم. زیرشلواریمونو از پامون دراورده باشیم و لباس درست حسابی پوشیده باشیم ک اخمامون نره توهم‌ .قبلش بگو ک نخوابیدا باشیم تا خوابالو پانشیم درو باز کنیم. 

قبلش بگو شاید بچمون اسباب بازیاشو ریخته وسط هال

قبلش بگو شاید بخوایم یه موهامونو جمع کنیم یه کرمی بزنیم

اخه مهمون سرزده ی بی فرهنگ! زمان قدیم نیس ک. الان همه موبایل و تلفن دارن.

با تچکر😁

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
2728
میوه بردیم برای صاحبخونه. با شیرینی. نه میوه گذاشتن جلومون نه شیرینی. چایی آوردن با از این شکلات ها ...

من برا عمومینا شیرینی بردم مهمون دیگه هم اومد من پذیرایی میکردم گفتم زن عمو شیرینی رو بچینم و پذیرایی کنم گفت نه اونو میبرم نوه داییم بدنیا اومده خونشون 😁😁😁😁

دو س بارم خونه ی نفر رفتیم از قبل اطلاع دارن.خانومش بعد ده دقیقه میاد احوالپرسی

شوهرم این بار حرصش گرفت گفت اگه ناراحتید دیگه خونتون نماییم

خیلی زشته از قبل خبر داشته باشی مهمون بیاد دیر بیای پیشواز

2738
ماهم یه مورد اینطوری داشتیم گفت بمونین جلو در الان میرسیم ماهم از راه دور رفته بودیم دعوت شده نزدیک ...

اره واقعا بعد اون ماجرا یسال خونشون نرفتم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

مامانمینا خونشون دو طبقس داییمینا اومدن از شهرستان شب خوابیدنی گفت ابجی بچه ها پایین بخوابن ما بریم بالا میخوایم خلوت کنیم بابام از خجالت اب شد مامانم بدتر از اون انقدر رک ادم بی شخصیت 😣😣😣😣

من از اینایی ک بچشونا تو سینک دستشویی میشورن متنفرم بعدش هزارتا وایتکس و دامستوس میزنم 

من باشم اون سینک می کنم می ندزم اشغالی خاک تو سر مادری که ک و ن بچه شو جایی بشوره که قاشق می شوریم

من برا عمومینا شیرینی بردم مهمون دیگه هم اومد من پذیرایی میکردم گفتم زن عمو شیرینی رو بچینم و پذیرای ...

وااااااای😂😂😂

سختی هامیگذرد اما هیچوقت هیچوقت آدم فراموش نمیکنه کیا همراهیش میکنن و کیا میرن