2737
2734

زن عمو من دستپختش افتضاحه 

یه بار دعوتمون کرد برامون برنج مرغ درست کرده بود به جا مرغ توش ‌کله مرغ بود:/

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
خداشاهده منم به سرویس بهداشتی حساسم 🙈🙈🙈اون اوایل به خونواده شوهرم گفتم یکی بیاد بره من سه ساعت با ...

منم همین مشکل رو دارم😫😫مهمونای من گاهی شب هم میخوابیدن رختخواب شستن هم داشتم😪😪

به لطف کرونای لعنتی چند وقته راحتم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا اینجا به همه چی مهمان گیر میدن  ترجیح میدم دیگه خونه کسی نرم  یکی میگه بدم میاد مهم ...

دسشویی حتی😶😶😶؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
اونایی ک به دسشو یی گیر میدین .....😂 خوبین؟

ما خوبیم شما چطوری😄😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من اصلا مهمون خونم‌نمیاد خیلی بداخلاقم .سالی یکبار برای عید اونم در حد نیم‌ساعت می‌شینن.  امسال هم برای کرونا هیچکس نیامد ....کلا انگار خونه مجردی دارم راحت حال میکنم چیه مهمونی تو‌خرج‌گزون و‌مشکل روحی مردم که لقمه هاتون میشمارندا

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
بخدا اونو خیلی گیر میدن و حساسن بهش خانوم های اینجا 

خب بدبخت مهمون چیکار کنه😑😑😑باورم نمیشه خدایی

البته من به فرنگیی ک تو حمومه حساسم و فقط خودمون استفاده میکنیم🙈

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم