2733
2734
عنوان

دوستان بنطرتون برم شمال تواین وضعیت

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 65 پست
همسرم میگه بیا که هم من تنها نباشم هم یه تفریحی کرده باشیم. منم دلم تفریح و مسافرت میخاد ولی از کرون ...

تو رو خدا نیایین همین جوری  عروسی های وقت وبی وقت وضعیت وخراب کرده بخاطر سلامتی خودتون می گیم نیایین بهتره 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
وضعیت گیلان و مازندران اصلا خوب نیست😔 آخه ماها چ گناهی کردیم که تا دو روز تعطیل میشه پر مسافر میشه ...

خدایی شهرمارو چی میگی شیراز سفید بود بس از بندرعباس وبوشهر وخوزستان و...اومدن وضعیت شهرمون بد کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیه

هیجی فلسفه ت برام‌عحیب بود.‌مرزهای علم یک تنه حا ب جا کردی😂تمام سفارسات تلویزیون و بهداشت جهانی و.... ب فنا دادی رفت😂

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2731

مااون هفته رفته بودیم تازه تله کابینم سوارشدیم فعلاکه ۸روزگذشته خدارحم کرده خیلیم رعایت کردیما هم الکل هم ژل هم ماسک زدیم خیلیم خلوت بود مسافرنیس 

زندگی زیباست زندگی بایدکرد...هروقت پست منودیدی باید باااایدلبخندبزنی حالابخندخوشگلم ک چاره ای جزاین نیس😎😋
سلام عشقم،مرسی که به یادم بودی،چند روز بود نیومده بودم سایت

آره عزیزم فهمیدم نیستی.واسه همین نگرانت شدم😍

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
خدایی شهرمارو چی میگی شیراز سفید بود بس از بندرعباس وبوشهر وخوزستان و...اومدن وضعیت شهرمون بد کردن

گیلان هم سفید بود الان قرمز شده 

ماهایی ک اینجاییم الان چن ماهه هیچ جا نرفتیم بعد جالبه از جاهای دیگه میان میرن دریا و ...

2738
حالا چرا میمیری و زنده میشی اگه شوهرت تنها بره؟؟🙄🙄

خطرجاده. من خیلی میترسم توجاده تنها باشه وقتی دوتامون هستیم میدونم که باهمیم خدای نکرده چیزی باشه با همیم واینکه وقتی من هستم همسرم خیلی مراعات میکنه ینی مطمئنم توسفر باهاش باشم به خاطر سلامتی منم شده خیلی رعایت میکنه

برو.با رعایت بهداشت و ماسک.صبح زود برین دریا که بقیه مسافرا خوابن.تو بازارچه سنتی هاش نگردین شلوغِ. از ترشک فروشی ها هیچی نخرین. در کل مواظب خودتون باشین کازینو رفتین مارو یاد کنین😘😂

دوستت خیلی بی فرهنگه که تو این اوضاع کرونا میره شمال و... 

توام نرو بمون و برای سلامتی شوهرت و همه اونایی که مجبورن به خاطر کار برن مسافرت دعا کن

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2706