2737
2734
عنوان

دوستان بنطرتون برم شمال تواین وضعیت

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 65 پست

شمال خونه مستقل دارین؟ یا میخواین برین هتل ؟ اگه خونه مستقل دارین میتونی با رعایت بهداشت بری و از خونه نیای بیرون وسایل خوردنی هم با خودتون ببرین دیگه واسه خرید نرین بیرون ولی اگه جا واسه موندن ندارین خطرناکه ولی حق داری شوهرت تنها بره هم دلت تنگ میشه هم درو از جون فکر تصادف ادمو دیوونه میکنه فکراتو بکن ببین باید خیلی مراقب باشی از نظر بهداشتی خیلی رعایت کنی تا مقصد از ماشین پیاده نشین اگرم مجبور شدین پیاده بشین ماسک حتما بزنین ضد عفونی کننده داشته باشین مایه دستشویی به همراه بطری آب تو ماشین باشه واسه شستن دست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رامسررفتید

اره خیلی خلوت بود رستورانم بیشتربسته بود.یه رستوران پیداکردیم نوشته بود که موارد بهداشتی رعایت میشه باخیال راحت رفتبم بعدوقتی نشسته بودیم دیدم برای مشتری دیگ بادست کبابو کشید بهش گفتم برای مارو بادست نکش دستکش انداخت ولی بااسترس بود دیگ

زندگی زیباست زندگی بایدکرد...هروقت پست منودیدی باید باااایدلبخندبزنی حالابخندخوشگلم ک چاره ای جزاین نیس😎😋

ببین یه چیزی میگم تا تهش برو من خیلی ددریم خیلی یعنی هر دوماه یه بار سفر میرم از همه چی زندگیم میزنم و سفرم رو میرم وضع زندگیمم معمولیه جوری بود که اگه دوماه یه بار میشد دو ماه و یه هفته عصبیمیشدم شوهرم. میگفت سفر خونت کم شده یا دلت دریا میخواد یا شمال خونت اومده پایین خلاصه از اینجور حرفها اعلام کردن کرونا اومده تو ایران روزی که اعلام کردن من مشهد بودم فرداش اومدم تهران دیگه هیچ جا نرفتم تا الان که 5ماهه میگذره دعوتم شدم ویلای خاله و دوست بازم نرفتم و نمیرم تا اوضاع و احوال واقعا اروم نشه اینو بدون دارم له له میزنم اما نمیرم تازه شرایط من به مراتب سخت تر از شماست چون من سفر کردن عادت زندگیم بوده از بچگی و الان تحت فشارم خیلی ولی بازم نمیرم به خاطر سلامت خودم بچم همسرم. و جامعه ام 

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️
2731
کردم شهری الان وضعیت چطوره ازنظر مسافروکرونا

من بیرون نمیرم

فقط خرید یخچال انجام میدم دوباره میشینم توی خونه

ولی وضعیت خوبی کزارش نمیشه

ساری هستیم

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨