2733
2734
عنوان

واقعا چرا به خودتون نمیرسید

| مشاهده متن کامل بحث + 12231 بازدید | 366 پست
خیلی خوبه اینجوری ولی خب شرایط متفاوته جدا از بحث چون گفتی دانشجوی پزشکی هستی می شه یه سوال بپرسم؟ا ...

اااااا دختر من بیست سالم بود ترم یک:) الان ترم سومم شروع بشه ۲۱ ساله میشم.آدم ۲۷ ساله ۴۰ سال ۱۸ ساله داریم ولی اکثرا بین ۱۹_۲۳ سالن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین هرکی خود داند و زندگی خودش 

بخدا حرفاش واقعیت هست من مادرم پول زیادی داشت اما همیشع افسرده بود تا اینکه من بزرگ شدم اوایل بزور میبردمش بیرون خرید ارایشگاه و... الان 45 سالشع از ده سال پیش که ب خودش نمی‌رسید جون تر ب نظر میرسه 

عزیزم یکی مث من که بچه کلاس اولی دارم و یه نوزاد سه ماهه به زور وقت میکنم دوش یه روز درمیونمو بگیرم ...

استرس نگیر ،منم همینم

مادری ک بچه کوچیک داره همینه

اینستا و فیلم ک واقعیت رو نمیگن

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....
2731
افرییییییییییییین👏👏👏👏👏👌👌👌❤️❤️❤️❤️لب کلا

اينجا يه كم زيادي نسبت به اين حرفا مقاومت دارن!! من ١٥ ساله ازدواج كردم بچه هم دارم ميگم متاهلي و بچه رو بهونه ميكنن😁 

به نظرم کسی که خونه زندگیش همیشه مرتبه و قورمه سبزیشم بار قطعا به خودشم میرسه یعنی این مدل خانم زندگیش با برنامس نظم داره به قاعده هم خرج می‌کنه 

به خود رسیدن هم خرج آنچنانی نمی‌خواد مهم اینکه تمیز و خوش بو باشی ن اینکه بگی من وقتی زن ارزشمندی ام که همسرمو تو خرج بندازم!

من خانمی دیدم خونه زندگی آشفته وقت برا بچه هاش نمیزاره ترجیحش به غذای آماده یا فوریه ولی فقط جیب همسرشو خالی می‌کنه برا قر و فر کلا اوضاع جالبی نداره

اونی که بیشتر دیده کمتر نمایش میده🤞🏻
من الان یک سالو نیمه که بچه دار شدم. خیلی وقته دلم میخواد باشگاه برم به بالا تنه‌م فرم بدم چون منم ب ...

منم دختر کوچیکم یسالشه..شکمم خیلی بد فرمه.. ولی چجوری برم باشگاه؟؟ با یه دختری که دوست داره بره همه چیو فضولی کنه.. بعدشم انقد کف سالن کثیفه مگه میشه بچه را ول کرد برا خودش بره بازی.. من دختر بزرگم سه سالش بود میرفتم ولی همونم اذیت میشدم مربی انتظار داشت بچه نفس نکشه 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
اااااا دختر من بیست سالم بود ترم یک:) الان ترم سومم شروع بشه ۲۱ ساله میشم.آدم ۲۷ ساله ۴۰ سال ۱۸ ساله ...

مرسی خیلی حالم خوب شد❤🥲

فکر می کردم من برم می شم مامان بزرگ کلاس

همیشه موفق باشی گل🪻🌈

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
رسيدگي به خود مگه حتما با تزريق و آرايشگاه اينچيزاست؟؟!!! پول باشگاه ندارن پياده روي كه ميشه حتي با ...

ولی من اینجا زیاد دیدم اونی که ژل نزده پروتز نکرده مانیکور انجام نداده و...

فکر میکنن طرف به خودش نرسیده

بابا شاید طرف خودش دوست نداشته باشه اینچیزارو🤦‍♀️

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
رسيدگي به خود مگه حتما با تزريق و آرايشگاه اينچيزاست؟؟!!! پول باشگاه ندارن پياده روي كه ميشه حتي با ...

شما خودت چند تا بچه داری؟ چهار ساعت!!!!!!! تو بگو نیم ساعت... الانم که تو نی نی سایتم بچه را داشتم شیر میدادم وگرنه وقت آزاد من نیم ساعتم نیست

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
سرتون تو ماتحت خودتون باشه

چقدر بعضیا بی شعورن واقعا؟!

ما به زندگی کی کار داشتیم؟شخص رو نام ببر!!!!

چرت و پرت گفتن رو عادت کردین کلا همیشه تو جبهه این حال بدتون سر مردم خالی کنید من یه تاپیک کلی زدم و از نظرم به طور کلی گفتم.هرکس هم کامنت گذاشته اینجا و خودش وارد گفت و گوشده حتما مشکلی نداشته با گفت و گو تبادل نظر...

میخوای شما سرتو بکن تو ماتحت خودت گیر بیخود به مردم نده فاز برندار

2706