2737
2739
عنوان

اولین کیک خامه ای خودم پز 😀😀💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 2671 بازدید | 168 پست
ببین هم خمیر میشه هم پف نمیکنه میچسبه کف سینی هر کاریم بگی کردم 😫😫😫

سفیده و زرده رو جدا بزن. سفیده رو خیلی بزن تا حسابی پف کنه.

برای قالبت یه قاشق کره و دو قاشق آرد و هم بزن با یه قاشق کوچیک بعد با فرچه بمال داخل قالب

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره تلاش کن حتما تو یه چیز دیگه استعداد داری همه مثل هم نیستن حالا من عشق آشپزی این چیزا دار ...

وای منم😀

به شدت عشق آشپزی دارم.

یعنی صبح تا شب انواع چیزا رو درست کنم خسته نمیشم و با عشق انجام میدم😃

ولی داد از کثیف کاری بعدش😥

انگار بمب ترکیده...

اصلا از تمیز کاری و اینا خوشم نمیاد.😖

یکی بشوره جمع کنه من فقط آشپزی کنم😃

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
2731
آره یه روز تمام وقت گذاشتم واسه کیکم بشدت تمام سوخت نتونستم یه کوچولو ازش بخورم کوهی از ظرفم جمع شد ...

عزیزم حتما قالب و دمات تنظیم نیس احتمالا ،یا شایدم خیلی شله

2740

بافتش خوبه

توی چی درست کردی؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
منم بزارم 😐

بزار

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰

نوش جان اسی😄😄

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
2706