2726
عنوان

اولین کیک خامه ای خودم پز 😀😀💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 2670 بازدید | 168 پست
واقعا چرا ما انقدر تباهيم تو كيك پزي    

عزیز دلم اصلا کاری نداره، منم بلد نبودم.

واستا الان طرز تهیشو میزارم لایکت میکنم

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای پس تو حال منو درک میکنی 😖😖

آره یه روز تمام وقت گذاشتم واسه کیکم بشدت تمام سوخت نتونستم یه کوچولو ازش بخورم کوهی از ظرفم جمع شد خیلی حالم گرفته شد اشکم دراومد

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2728
عزیز دلم اصلا کاری نداره، منم بلد نبودم. واستا الان طرز تهیشو میزارم لایکت میکنم

ممنون  

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
خب بافت کیکت خوب نیست  ارد رو باید ۵ بار الک کنی  کف سینی هم ارد بزن نمیچسبه  بکین ...

نه اینکارارو نمیکنم ولی میدونم بکنمم بازم خراب میکنم 😖

طُ بِخَند تا دِگَران کور شَوَند اَز حالت... 
دلم خواست😢 نوش جونت خیلی عالی

وای ببخشید که دلت خواست عزیزم، حلال کن تو رو خدا🙏

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
خب بافت کیکت خوب نیست  ارد رو باید ۵ بار الک کنی  کف سینی هم ارد بزن نمیچسبه  بکین ...

برای اینکه نچسبه یه کاغذرو ببرید روغن جامد دوطرفش بزتین بندازین کف ظرف بعد مواد کیک رو بریزین ینی راحت جدامیشه

من با پودر آماده هم خراب میکنم 😩😩

دو لیوان ارد و یک لیوان شکر و سه تا تخم مرغ و نیم لیوان روغن و یک لیوان شیر و پکین پودر و وانیل درست کن ببینذچی میشه طعم دهنده هم هر چی دلت خواست من بهار نارنج میزنم تو هل بزن یا کاکائو. خامه هم دوست داشتی اماده از قنادی بگیر. تخم مرغ رو با شکر بزن و وانیل نیاز به جدا کردن زرده و سفیده نیست توی فر درجهد۱۸۰ طبقه بالا سی دقیقه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
خوشبحالت من حتی یه برنج ساده هم بلد نیستم بپزم چقد بی مصرفم اخه من😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

یاد میگیری گلم، منم تا قبل ازدواج هیچی بلد نبودم

اشکال نداره تلاش کن حتما تو یه چیز دیگه استعداد داری همه مثل هم نیستن حالا من عشق آشپزی این چیزا دار ...

فدات عزیزم ولی استعدادی هم نیس که منتظر شکوفا شدنش باشم

کلا بشر که هیچ خدا هم تو خلقت من مونده😫

طُ بِخَند تا دِگَران کور شَوَند اَز حالت... 
والا بوخودا 😭😭

گلم طرز تهیشو میزارم لایکت میکنم، اصلا کاری نداره خیلی راحته

2706