2733
2734
عنوان

چه آرزو هایی داشتید که برآورده نشدن و حسرتش میمونه براتون همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 155 پست
خدا رحمتش کنه قسمت بوده عزیزم نمیشه جلوی کار خدارد گرفت

ممنون عزیزم من خودم ازدواج کردم  دوتا بچه دارم ولی هنوز فامیل پدریم هرجا منو میبینن به روم میارن که اگه جواب رد نمی‌دادی. فلانی زنده بود  به خدا برییدم  من آرزوم خوشبختیش بود اون مث داداشم دوست داشتم 😔😔 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم من خودم ازدواج کردم  دوتا بچه دارم ولی هنوز فامیل پدریم هرجا منو میبینن به روم میار ...

چه ربطی  داره چقدر بدن  از کجا معلوم اگه باتوام ازدواج میکرد نمیرفت شمال

2728
مادر پدر من الانم که بچهها بزرگ شدن میگن کار کنیم که شما دیگه زحمت نیفتین من هیچ وقت نمیتونم برالشو ...

خب تا بوده  همین  بوده اونا اینجور خوشحالن  الان من ی مادرم راضیم جونمم  بدم خار تو پای بچه م مژه ولی خب مادر پدر من خیلی خودخواه  بودن

وای عزیزم سقط کردی ؟ چند ناهه

هفت ماهه دنیااومد و هفت روز تودستگاه زنده بود همون روز ک پرکشید قراربود برم پیشش میخواستم برم دستشو ببوسم ولی زنگ زدن وگفتن پرکشید تاخودمورسوندم بیمارستان برده بودنش سردخونه و دیگه ب دلم موند ک حداقل ببوسمش 😭😭😭😭😭😭😭😭😭دعاکنیدبرگرده پیشم دل تنگشم

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤
2740
پیدا نمیشه یا شوهرت نمیزاره؟ ن بابا عمر تلف کردنه اونجور کارا من ک الان نشستم خونه حال میکنم 

چرا نمیذاره هرچی که میخوام میگه کار کن خودت بخر ولی خب با بچه ی ی ساله مگه میشه کار کرد تو این کرونا شاید دو سه سال دیگه بتونم

هفت ماهه دنیااومد و هفت روز تودستگاه زنده بود همون روز ک پرکشید قراربود برم پیشش میخواستم برم دستشو ...

ای وای من عزیزم خیلی سخته مگه خودت شیر نمیدادی بهش هفت ماه  که خوبه چرا نموند

چه ربطی  داره چقدر بدن  از کجا معلوم اگه باتوام ازدواج میکرد نمیرفت شمال

از دید اونا منو بابام مقصریم 😔فکر میکنن با رفتنش من خوشحال شدم 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
ای وای من عزیزم خیلی سخته مگه خودت شیر نمیدادی بهش هفت ماه  که خوبه چرا نموند

ن نمیتونست شیربخوره خیلی نارس بود

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤
خداروشکر میرسی حتما 

ممنونم گلم🌺💓

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2706