2752
2734
عنوان

چه آرزو هایی داشتید که برآورده نشدن و حسرتش میمونه براتون همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 155 پست

تاپیکت بوی حسرت میده من کلی ارزو داشتم و دارم ک بعضیاش نشد بعضیا هم امیدی ندارم از این به بعد بشه یکیش این بود با عشقم ازدواج کنم نشد یکیش اینکه بخاطر رفتار پدر مادرم خیلی اشتباها کردم تو بچگی ..اینکه کاش همونطور که درسمو از اول خوب میخوندم اخرشم اونطوری میخوندم حداقل خودمو نجات میدادم ارزو داشتم جایی بدنیا میومدم که عدالت بود جامعه زن ستیز نبود جای پیشرفت بود ما ها خیلی تباهیم حیف

فعلا فرصت دارم امیدوارم که برسم به بزرگترین آرزوم🙃💓

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هی چی بگم مداد رنگی که چیزی نیست من حسرت خرید عید سفره شب یلدا سفره هفت سین خیلی چیزا رو داشتم حسرت ...

کاش همه اینا یه حسرت بود با وجود اینکه بچگی خیلی عزیزی داشتم ولی بزرگیم ذلیل شدم 

والان ارزوی بچه دار شدن و خلاص شدن از زخم زبونا و منت 😭وسلام

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2731

آرزو داشتم پسر عموم هیچ وقت از من خواستگاری نمی‌کرد آرزو داشتم عموم به خاطر جواب رد من  هیچ وقت  به زور زنش نمی‌داد  با داداشم  به اون  دریای کوفتی پاشو نمیزاشت  تواون  آب غرق نمیشد بچه اش بی پدر بزرگ نمیشد ،خدایا بهش فکر میکنم دوست دارم بمیرم 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2740