2410
2553

من خودم دوست داشتم خانوادم  اون جوری که هست نبود که مجبور نمی شدم زود ازدواج کنم و درس میخوندم و مجرد میموندم  تا سی سالگی حداقل 

یا اینکه الان شرایط جوری بود که جدا شم خسته شدم از زندگی واقعا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تنها ارزوی بچگیم ک دیگه دست نیافتنی م هس رفتن به کوه های آلپ بود😍الان فقط تو گوگل سرچ میکنم هرازگاهی نگا میکنم😁

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2714

ارزو داشتم دانشگاه دولتی رشته خوب دربیام

دوسال پشت هم رشته ی چرت ی دانشگاه دراومدم

ارزو داشتم داداشم خوب شه مریضیش ولی تو ۲۵ سالگی فوت کرد

ارزو داشتم با کسی ک دوسش داشتم حالا ازدواج ن حداقل دوست شم اما بااین ک دوطرفه بود ب بدترین شکل ممکن نشد 

و و و

اینکه تو ی خانواده بودم که دجارمحدودیت وعقایدمزخرف مرد سالاری نبودو اززندگیم لذت میبردم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
مداد رنگی 24 رنگ جامدادی اسکیت سوئیشرت پالتو عروسی خوب خونه 

هی چی بگم مداد رنگی که چیزی نیست من حسرت خرید عید سفره شب یلدا سفره هفت سین خیلی چیزا رو داشتم حسرت ی اتاق تخت دار

2706