2733
2734

از سال جدید، رو اینا تمرکز کن:

1- خودشناسی

2- افکار و رفتارت

3- مرزبندی هات

4- پیشرفت شخصیتت

5- سلامت روانت

6- عزت نفست

7- پیشرفت شغلیت

8- ترک عادت های بدت

9- روحیه و حال خوبت

10- رها کردن آدمای سمی

11- اهمیت و رسیدگی به خودت

12- پس انداز و سرمایه گذاری‌هات

13- داشتن رژیم غذایی سالم

14- تنظیم ساعت خواب

15- عشق ورزیدن به خودت

16- اهدافت و کارهای مورد علاقت

17- پاک کردن روح و ذهنت از انرژی منفی

یه جوری رفتار کن که وقتی سال 1403تموم شد با افتخار پشت سرش بزاری.

عادت های مفید برای خودت بساز و خودتو هر روز شجاع تر از دیروز کن.

تنها کسی که تا آخرش باهات میمونه خودتی

پس به خوبی ازش مراقب کن:).

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تونستم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731

ما

راستش اول هدف مهمه مثلا منوشوهرم وارد سیکل دوم آی وی اف شدیم وداشتیم از هدفمون دورترمیشدیم دکترگفت کیفیت تخمک واسپرمتون ضعیفه وجنین خوبی تولیدنمیشه شبادیرمیخوابیدیم الان زودمیخوابیم 

مرغ وغذاهای سرد حذف کردیم

ورزش شروع کردیم 

و...

به نظره من هدف مهمه

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....
2740
من تو یه بازه ای برنامه هامو مینوشتم عالی بود یعنی

میشه بگی چجوری اراده داشتی برای انجام شون یا اینکه چجوری استمرار داش و بهش عمل میکردی

#شهید_جمهور     
ما راستش اول هدف مهمه مثلا منوشوهرم وارد سیکل دوم آی وی اف شدیم وداشتیم از هدفمون دورترمیشدیم دکترگ ...

چه خوب عزیزم انشالله نینی سالم و تپل خدا میده بهت

#شهید_جمهور     
عزیزم کتابی جیزی خوندی ؟ چجوری استمرار داش؟ برنامه نوشتی؟

نه عزیزم

هدف دارم، هدف داشتن باعث میشه تلاش کنی

زندگی رو به ابعاد مختلف تقسیم کردم و برای هر بعد اهدافی نوشتم و براشون تلاش می‌کنم

صبح زود بیدار میشم

و شب با خستگی چشمامو میبندم

من حتی گوشی هم بخاطرشون گذاشتم کنار چون وقتمو زیاد میگرفت، الان داخل کمپ خونگی ام و روزی حداکثر دوساعت از گوشی مامانم استفاده میکنم  تا دیگه کلا عادی بشه برام😁😅

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)