2733
2734
آفرین گلم

مرسی عزیزم اگر درست انتخاب کرده باشی میتپنی موفق بشی من همیشه به بابام افتخار میکنم با انتخابش برای ازدواجمون من کم سن ترین دخنر فامبل بودم ازدواج کردم خیلی مشکلات برام پیش امد ولی خدا رو شکر شوهرم علقش بیشتر کار میکرد مشکلات تموم شد ولی الان خواهرم 19 سالش دانشجوی ترم دو پزشکی هست اینقدر خواستگار داره عموم نمیذاره خواهر دومیم تو سن 22 سال ازدواج کرد و الان خدا رو شکر مفق هست یا دختر عموم هم 23 سالش بود ازدواج کرد همین طور الان وکیل پایه یک هست بستگی به خود ادم داره 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم ولی باید سن بالا بگی تا نخورنت😅😑😂

مهم الان خودت هست که راضی باشی از زندگیت بقیه مهم نیست

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
مرسی عزیزم اگر درست انتخاب کرده باشی میتپنی موفق بشی من همیشه به بابام افتخار میکنم با انتخابش برای ...

من زمان ازدواجم تحصیل میکردم 

الانم وکیل دادگستری هستم 

شوهرمم استاد دانشگاه 

خیلی همیشه از شوهرم تشکر کردم که تو باعث شدی من به اینجا برسم تویی موقع امتحانام نمیزاشت کسی وارد خونمون بشه و...

از بعضی زنا متنفرم که سن کم ازدواج میکنن با تمام شرایط به یه جایی میرسن بعد به شوهرشون خیانت میکنن یا میگن من از تو سرترم و...

من همیشه بخاطر موفقیتم از همسرم تشکر کردم 

خاک برسر کن غم ایام را ....
2731
منم وکیلم 😄

چه خوب دختر عموی من الان 10 سال وکالت میکنه

خوبع که موفق هستید چند سالتون بود ازدواج کردید

من زمان ازدواجم تحصیل میکردم  الانم وکیل دادگستری هستم  شوهرمم استاد دانشگاه  خیلی ...

من هم شوهرم کمکم کرد من 14 سالم بود با بچه ها میرفتم مدرسه حتی سال اخر عروسی کرده بودم ابروهامو برنداستم میرفتم مدرسه دانشگاه تا به اینجا رسیدم خیلی کمکم کرد شوهر من داره دکترا میخونه و موبایل هست کارش 

2738
21گلم دانشجو بودم 

خوب شما هم موفق هستید تو سن کم ازدواج کردید باید ارداه کنی تا بخوایی اون چیزی بشی 

الان اینکا میبنم فقط درگیر خانواده شوهرن منم خیلی باهاش مشکل داشتم ولی بیشتر به فکر درسم بودم پیشرفت نه رفت امد با خانواده شوهر 

چه خوب دختر عموی من الان 10 سال وکالت میکنه خوبع که موفق هستید چند سالتون بود ازدواج کردید

من هنوز نمیتونم دفتر وکالت بزنم کلی دیگه کار دارم 😁😁😁ولی خداروشکر میکنم شوهرم پشتمه 

خاک برسر کن غم ایام را ....
چن‌شب پیش که منو با دکتر فرهنگشون کوبیدن که خودت و شوهرت کم سنین حتما چهارسال دیگه طلاق میگیرین چرا ...

این دکتر فرهنگ فقط چرت میگه اصلا به حرف اینا گوش نده فقط کتاب بخون و سعی کن پیشرفت کنی

اره واقعا مثل کلاسه حتی مدرسه ام ی سن قانونی داره به نظر من بهتره تا بیست ازدواج نکنی همه چیزو ببینی ...

این بستگی به رفتار طرف مقابل داره و سیاست خود مهم هست من با هم کاری که جوانیا الان میکنم با شوهزم انجام دادم باید تو زندگی بت شوهرت دوست باشی تا زن و شوهر اون موقع یه سری بیجا رو حذف میکنی زندگیم به کامت هست

من هنوز نمیتونم دفتر وکالت بزنم کلی دیگه کار دارم 😁😁😁ولی خداروشکر میکنم شوهرم پشتمه 

انشالله شما هم دفتر میزنید هم این که پشتکار دارید خوبه 

من خودم۲۱اژدواج کردم همین دیشب بم گفتن به ۲۵برسی بت خیانت میشه خیلی بچه بودی وای کلی انرژی منفی. دار ...

چرت گفتن بهت اگر با شوهرت رفیق باشی خوش بگذرونی تو خونت ارامش باشه هیچ وقت مشکل پیدا نمیکنی وضیعتت از من بدتر نیست که من مشکل باردار شدن دارم نمیتونم بعد 14 سال ازدواج کردیم دوبار پدرشوهرم گفت براش زن بگیر گفتم خودم قصدشو دارم و شوهرم هم با باباش قهر کرده هم تپ کوش من زد واقعا تو فکرش بودم براش زن بگیرم دیشب امد تا رفته با دوستش پیس یه دکتر زنان مشکل گفته بهش گفتن رحم جایگزین بگیرید پی اگر تو خونت ارامش باشه شوعرت دنبال حل مشکل میگرده بجای خیانت این حزفا

2706