2752
2734

تب و لرز دارم با سرفه و تهوع گلومم ملتهب شده شدیددد

دکتر فقط بهم مسکن داد و یه شربت، گفتم یه آمپول هم واسه التهاب گلوم نداد گفت با توجه به عوارضش نزنی بهتره... 

الان من چیکار کنم؟ مسکن هم روم جواب نمیده 

آنتی بیوتیک هم گفتم میخواد گفت نه ویروسه و لازم نیست 🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا میشنوم ویروس جدید اومده تن و بدنم میلرزه...

اخه من زود مریض میشم همینطوریشم شوهرم غر میزنه میگه در ماه ۵ بار میبرمت دکتر خستم کردی 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

آزیترو مایسین رو شروع کن از امروز بخور واسه تب و لرزت ژلوفن بخور یا شیاف بذار سوپ و مایعات داغ زیاد بخور بهتره بری یه درمانگاه براتوسرم بنویسن توش دارو بریزن زودتر حالت بیاد سرجاش

تا میشنوم ویروس جدید اومده تن و بدنم میلرزه... اخه من زود مریض میشم همینطوریشم شوهرم غر میزنه میگه ...

وای منم همینطور 

این چند ماه گذشته من برای پنجمین باره که مریض میشم 

باز دفعه های قبل یه روز سخت بود و زود خوب میشدم الان که تقریبا 3 روزه افتادم 

وای منم همینطور  این چند ماه گذشته من برای پنجمین باره که مریض میشم  باز دفعه های قبل یه ...

دقیقا منم طولانی مدت خوب میشم 

رسما سرویس میشم 

انشالله زودتر بهبود پیدا کنی عزیزم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
یه خاطر یه چیز خدا رو شکر کنین کبد سالمی دارین و دارویی که دکتر میده رو میتونین بخورین این خودش یه ...

درسته ولی معدم متاسفانه دیگه داره داروهارو پس میزنه 

دیشب بعد از اینکه قرصارو خوردم آوردم بالا 

من دفعه قبل زمستون بود یک ماه بیشتر درگیرش بودم الان باز با التهاب گلو شروع شده ، دکتر گفت هیچ دارویی فایده ندارد باید دوره اش طی بشه ولی اینو داد👇 ، دیفن هیدرامین هم برای غرغره کردن گفت خوبه ، مایعات فراوان ، سوپ و دمنوش گیاهی 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2706