2737
2734
چرت گفتن بهت اگر با شوهرت رفیق باشی خوش بگذرونی تو خونت ارامش باشه هیچ وقت مشکل پیدا نمیکنی وضیعتت ا ...

عزیز دلم انشالله دامنت سبز بشه 

به آروزهات برسی 

انشالله خوشبخت بشی 

انشالله خداهمسرتو برات بزاره 

انشالله یه پسرو دختر ناز بگیری 

خاک برسر کن غم ایام را ....
عزیز دلم انشالله دامنت سبز بشه  به آروزهات برسی  انشالله خوشبخت بشی  انشالله خداهم ...

از دیشب خیلی خوشحالم که رفته دنبال درمان تا صورت مسله رو پاک کنه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشکر  از دیشب خیلی خوشحالم که رفته دنبال درمان تا صورت مسله رو پاک کنه

خیلی خوبه خیلی 

خیلی از مردا تا چندتا کلمه تو گوشش خانوادشون بگن فوریرمیرن زن دیگه میگیرن 

این کار همسر شما از علاقه زیاد 

جای تشویق داره 

خیلی خوبه خیلی  خیلی از مردا تا چندتا کلمه تو گوشش خانوادشون بگن فوریرمیرن زن دیگه میگیرن  ...

ازع این اخلاقش اینقدر خوبه که تمام بد اخلاقیاشو میپوشونه 

من دیابت گرفتم انسولین میزدم تا 7 ماه خانپادم نفمیدن من بیمارستان بستری شدم رپز میرفت مغاره شب میومد بیمارستان مامانم اینا نفهمیدن بعدم هنوز دوسال که من انسولین میزنم خانپادس نمیدونن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731
ازع این اخلاقش اینقدر خوبه که تمام بد اخلاقیاشو میپوشونه  من دیابت گرفتم انسولین میزدم تا 7 ما ...

خوشبخت بشی گلم 

انشالله هر آرزو داری برآورده بشه 

بچه کجاییین ؟؟آقات غریبه یا فامیل؟؟

خوشبخت بشی گلم  انشالله هر آرزو داری برآورده بشه  بچه کجاییین ؟؟آقات غریبه یا فامیل؟؟

مرسی 

انشالله همه خوشبخت بشن 

شیرازیم فامیل هستیم باباش و بابام پسرعمو هستن اصالتا لر هستیم ولی از 5 نشل قبل از تر من و شوهرم همه شیراز بودن و شیراز به دنیا امدن یه جوری شیرازی حساب میشیم

مرسی  انشالله همه خوشبخت بشن  شیرازیم فامیل هستیم باباش و بابام پسرعمو هستن اصالتا لر ...

آها ای جانم من خیلی از شیرازیا خوشم میاد 

من شمالیم 

خوشبختم منو همسرمم باباهامون پسرخاله همدیگن 

آها ای جانم من خیلی از شیرازیا خوشم میاد  من شمالیم  خوشبختم منو همسرمم باباهامون پسرخال ...

من دختری بودم که هرجا میرفتم 2یا3تا خواستگار داشتم 

یادمه 17ساله بودم شیراز اومده بودیم مسافرت که یه پسره شیرازی ازم خوشش اومده بود بعد زن داداشش گفته بود برو ازشون خواستگاری کن مامانم گفته بود دخترم کوچیکه ونه 

هرچی قسمت باشه همون میشه اون پسره پرستار بود 

من از 13سالگی خواستگار داشتم خانوادم روانی شده بودن 

حتی اون شبی که همسرم اومد خواستگاریم دونفر برای خواستگاری زنگ زده بودن 😂😂😂😂

2738
من دختری بودم که هرجا میرفتم 2یا3تا خواستگار داشتم  یادمه 17ساله بودم شیراز اومده بودیم مسافرت ...

منو از شوهرم چند بتر خواستگاری کرده بودن یا با مادرشوهرم مریفتیم بیرون ازش خواستگاری میکردن

منو از شوهرم چند بتر خواستگاری کرده بودن یا با مادرشوهرم مریفتیم بیرون ازش خواستگاری میکردن

دقیقا واسه منم پیش اومده بود چند بار 😂😂😂😂😂😂