2752
2734
خدا شفاشون بده چه جوری زندگی هارو خراب میکنن  هی میان میگن خیانت خیانت خیانت و...... خب عزیزم ...

دقیقا😐 همشم میگن استاد هلاکویی گفته استاد فرهنگ گفته بزرگترین روانشناسا گفتن  پس حتما اتفاق میفته ادم از زندگی سیر میکنن

من خودم۲۱اژدواج کردم همین دیشب بم گفتن به ۲۵برسی بت خیانت میشه خیلی بچه بودی وای کلی انرژی منفی. دار ...

نه بابا خیانت چیه کسی که ذاتش کثیف باشه به سن وسال نیست فقط زود ازدواج کردن یعنی دقدقه داشتن برا همه چیز 

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من 23همسرم 31 نمیدونم چرا ولی خوب واقعا حیفه ادم از روزای مجردی کیف و حال دانشگاه دل بکنه ازدواج کنه ...

عزیزم درسته مجردی خیلی خوبه ولی ازدواج هم یه قشنگیایی داره که مجردی نداره 

مثل این میمونه میری کلاس اول حروف یاد میگیری کلاس دوم کلا میتونی جمله هارو بخونی یعنی کلاس دوم اومده اولو کامل کرده ازدواج همینه 

خاک برسر کن غم ایام را ....
دقیقا😐 همشم میگن استاد هلاکویی گفته استاد فرهنگ گفته بزرگترین روانشناسا گفتن  پس حتما اتفاق می ...

نه اصلا اتفاقا من خودم تمام فیلم های هلاکویی رو نگاه میکنم عالیه 

نه اصلا اتفاقا من خودم تمام فیلم های هلاکویی رو نگاه میکنم عالیه 

چن‌شب پیش که منو با دکتر فرهنگشون کوبیدن که خودت و شوهرت کم سنین حتما چهارسال دیگه طلاق میگیرین چرا چون دکتر فرهنگ گفته یه سری میان همه زندگیشونو میزارن رو حرف فالگیر و دعا نویس یه سریم میان همه چیشونو میزارن‌رو حرف‌روانشناس خداروشکر خودشونم عقل ندارن

میدونم تو نی نی سایت هرکی سن زیر ۳۰ میگع همه حمله میکنن بش وای بچه بودی وای دوسال دیگه پشیمون میشی و ...

خوب شاید خودشون اذیت شدن تو سن کم ازدواج کردن یا سنشون بالا بوده اینحوری میگن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
نه بابا خیانت چیه کسی که ذاتش کثیف باشه به سن وسال نیست فقط زود ازدواج کردن یعنی دقدقه داشتن برا همه ...

عزیزم درسته یه دغدقه هایی هست ولی تو بیا اینا رو از بین برن 

برات مهم نباشه مردمچی بهت میگن یا چی فکر میکنن در موردت خودت واسه خودت زندگی کن 

مثلا یجا خوندم زنا چاق لباس مشکی میپوشن لاغر نشون بدن آخه تاکی ؟؟

بنظرم بجای لباس مشکلی لباس شاد بپوشه گناه که نکرده چاقه و اینکه ورزش کنه در کنارش 

واسه خود خودت زندگی کن 

اگه واسه کسی کاری انجام میدی ازش انتظار تشکر نداشته باش اون وقت دغدقه هات کم میشه عزیزم 

عزیزم درسته مجردی خیلی خوبه ولی ازدواج هم یه قشنگیایی داره که مجردی نداره  مثل این میمونه میری ...

اره واقعا مثل کلاسه حتی مدرسه ام ی سن قانونی داره به نظر من بهتره تا بیست ازدواج نکنی همه چیزو ببینی دو روز دیگه که شدی سی چهل ساله با روفقات حرف زدی یهو افسوس نخوری مه چرا من اون حال و هوارو تجربه نکردم بالاخره ما ادمیزادیم همیشه طالب حسای جدید و قشنگیم البته نظر منه شرایط زندگیا یکی نیست

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
نه بابا خیانت چیه کسی که ذاتش کثیف باشه به سن وسال نیست فقط زود ازدواج کردن یعنی دقدقه داشتن برا همه ...

من هرچی میگفتم به سن نیست نمیفهمیدن😐میگفتن نه کسی تو سن کم ازدواج میکنه حتما خیانت میکنه

چن‌شب پیش که منو با دکتر فرهنگشون کوبیدن که خودت و شوهرت کم سنین حتما چهارسال دیگه طلاق میگیرین چرا ...

ببین خودت برو سخنای دکتر هلاکویی رو گوش بده اصلا یه چیزایی میگه که ذهنت در مورد شک کردن به مرد عوض میشه گلم 

ببین خودت برو سخنای دکتر هلاکویی رو گوش بده اصلا یه چیزایی میگه که ذهنت در مورد شک کردن به مرد عوض م ...

دکتر هلاکویی رو‌گوش ندادم ولی اون دکتر فرهنگه واقعا فقط ب همه میگفت ازدواجتون اشتباهه😂🤦 

عزیزم درسته یه دغدقه هایی هست ولی تو بیا اینا رو از بین برن  برات مهم نباشه مردمچی بهت میگن یا ...

نه گلم منظورم از دغدغه این بودش که تمیزی خونه بشورو بساب مهمونی بدی مهمونی بری حواست جمع باشه یهو چیزی نگی خانواده ای شوهر ناراحت بشن برا شوهرت کم نذاری و از این جور حرفا وگرنه حرف مردم باد هواست

2706