2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میدونم تو نی نی سایت هرکی سن زیر ۳۰ میگع همه حمله میکنن بش وای بچه بودی وای دوسال دیگه پشیمون میشی و ...

ن بابا بنظرم دخترا زود ازدواج کنن هیچ مشکلی نیس،نه انقدام بچه ها،ولی خب اگه پخته باشن چه اشکال داره،ولی پسر بچه باشه خ سخته😐پسری که ۱۸ازدواج میکنه وای😂

پی دی اف،تایپ ،پاورپوینت،هرکس خواست درخدمتم😍
میدونم تو نی نی سایت هرکی سن زیر ۳۰ میگع همه حمله میکنن بش وای بچه بودی وای دوسال دیگه پشیمون میشی و ...

اصلا انقدر ازدواج سن کم داشتیم خیلی خوب دارن زندگی میکنن عزیزم اصلا به کسی اجازه نده ذهنتو شستشو بده 

مثلا خود کنکور کسی که بلد باشه میگه آسون بود کسی که بلد نباصه میگه سخت بود کس دیگه رو میترسونه 

ازدواج هم همینه

خاک برسر کن غم ایام را ....
اصلا انقدر ازدواج سن کم داشتیم خیلی خوب دارن زندگی میکنن عزیزم اصلا به کسی اجازه نده ذهنتو شستشو بده ...

من خودم۲۱اژدواج کردم همین دیشب بم گفتن به ۲۵برسی بت خیانت میشه خیلی بچه بودی وای کلی انرژی منفی. دارم حرف اونا رو مسخره میکنم😅

ن بابا بنظرم دخترا زود ازدواج کنن هیچ مشکلی نیس،نه انقدام بچه ها،ولی خب اگه پخته باشن چه اشکال داره، ...

پسرام  بسته به سبک زندگی و تربیتشون میتونن زود مسئولیت بگیرن ولی اونی که تا بیست خورده ایم از باباش پول توجیبی میگیره نه عمرا بتونه 

من 23همسرم 31 نمیدونم چرا ولی خوب واقعا حیفه ادم از روزای مجردی کیف و حال دانشگاه دل بکنه ازدواج کنه چون بعد ازدواج زندگی یعنی مسئولیت که شوخی بردارم نیست لااقل بیست از عمرمونو تو بی خیالی سیر گنیم 

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
من خودم۲۱اژدواج کردم همین دیشب بم گفتن به ۲۵برسی بت خیانت میشه خیلی بچه بودی وای کلی انرژی منفی. دار ...

خدا شفاشون بده چه جوری زندگی هارو خراب میکنن 

هی میان میگن خیانت خیانت خیانت و......

خب عزیزم اگه خیانتی در کار خودت مشکلو حل کن با روان شناس و...ببین چی کم گذاشتی زندگیت اینجوری شد 

یه کاری دارن میکنن آدم به شوهرش مشکوک بشه 

خاک برسر کن غم ایام را ....
2706