2737
2739
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
ببین ما هم از لحاظ مالی ضعیف بودیم.پدرم کارگر ساختمونی بود.من و خواهرم رنگ تفریح و مسافرت ندیده بودی ...

شما با این خاطره ای که ایشون گفته فرق دارید.اینا عملا با دروغ دزدی کردن از جیب مادر شوهر.اونم خوراکی.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا باهاش دهن به دهن نشو حتی یه کلمه تو چشماش نگاه نکن بفهمه داری بهش بی توجهی میکنی اگه پرسید بگو خیلی کلفت حرف زنی میکنی به دلم ننشست اخلاق و رفتارو مرامت 

نگفت هم که هیچی آدم حسابش نکردی دیگه

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

چقدر کوته فکرن ادمایی که همه چی رو به جهاز و سیسمونی میبینن...اخه به بقیه چه ربطی داره که چی میخری یا نمیخری...بی خیال باش جانم...اگه بازم حرفی زد اون لحظه بدون هیچ عکس العملی یا اونجا رو ترک کن یا خودتو به یع کاری مشغول کن...طوری رفتار نکن که فک کنن تو از این حرف ناراحت میشی...

2728
یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

البته اینجا چون اینطوری نظر دادی و گفتی کریستال نخر و فلان چیز بخر شاید بهش برخورده و خواسته تلافی کنه...عزیزم کلا نظر نده...کاری به کار اقوام همسر نداشته باش...اینطوری خودت راحتتری😊

نه اصلااااا.

چه جالب.

دیگه داداش نداری؟؟😎😎😎😎😎😎😊😊😊😊😊😊

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بهش بگو کریستال دیگه مد نیست
الان ظروف برنجی و مسی مد هست
بعدم ۲ میلیون الان پولی نیست که
۴ تا تیکه کریستال ایرانی میتونه بخره 

2740
ممنونم همچنین.منم بعد درد دل کردن سبک شدم.موافقم باهاتون قطعا منم عیبهایی دارم

عزیزم‌حس میکنم میخواد اعتماد به نفستو کم کنه

یا حس میکنه شما ازش سرتری یا پشت سرت خوبتو گفتن یا ذاتش مشکل داره

بی خیال خوشگل خانوم

زندگیه خودتو قشنگ کن و خانوادتو گرم نگه دار❤

ذهنت مثبت کن☺

بی خیال این حرفای سطحی و پیش پاافتاده🤗

شما در عوض قدرت فتنه انگيزيت خيلي زياده 🙂

نه دیگه همه کارا رو شما انجام دادی جا فتنه اندازی واسه بقیه نذاشتی عزیزم...اینجا ک مجازیه ولی تو رو خدا تو واقعیت این مدلی نکنیم شاید کسی که داره درد و دل میکنه عرصه بهش تنگ اومده پناه آورده به ما خواهشا

#انسانم آرزوست

خدایی چجوری با خنده و شوخی جواب میدین؟؟  منکه بخوام جواب تیکه یکیو بدم عین دیوونه ها دست و پام ...

عزیزم منم اصلا نمیتونم جواب تیکه و متلک کسی رو بدم فقط اینکه بتونم یه جوری از خودم دفاع کنم و یا سکوت کنم..بهتر که مثل اون ادم نمیشیم با تیکه انداختن بهش

دوست عزیزم لطفا روی پیشرفت و استقلال فردیت کار کن.

تحصیلاتتو ادامه بده. میدونم سخته اما حتما و حتما برو دانشگاه.

برو یک رشته ورزشی یاد بگیر و توش با تمرین حرفه ای شو. 

برو یک ساز موسیقی یاد بگیر و تو نواختنش حرفه ای شو.

رانندگی یاد بگیر و توش حرفه ای شو. 

رقص یاد بگیر و توش حرفه ای شو. 

کتاب بخون. حافظ بخون و یاد بگیر حافظو بفهمی که مرهم دلت شه. که بزرگت کنه

سخته. زمان میبره اما شدنیه.

دوست گلم حتما و حتما و البته اگر خودت دوست داری و صلاح میدونی تاکید میکنم خودت نه هیچ شخص دیگه، ارتباط با مادرتو برقرار کن. به همسرت بگو اون مادرمه و باید باهاش در ارتباط باشم بگو اگر دوست نداری با مادرم در ارتباط باشی به تصمیمت احترام میزارم اما این حقو نداری منو از مادرم دور‌کنی و در این مورد از جانب من تصمیم بگیری.

مادرتو ببخش. پدرتو ببخش. خواهرتو ببخش. شوهرتو ببخش. سخته اما شدنیه. ببخش تا اروم شی عزیز دلم. سعی کن دور شی از گذشته و ناملایماتش. میدونم خیلی سخت بوده. میدونم خیلی جاها منصفانه نبوده میدونم درد داره غم داره بار سنگین رو شونته اما گذشت خوشگلم. رفت و خاطره شد. دیگه نمیتونه باهات کاری کنه. نمیتونه اذیتت کنه. نمیتونه حالتو بد کنه. نه تا وقتی که خودت بخوای. بهش مثل یک دوران نگاه کن که قوی ترت کرده! بلند شو و خودتو قربانی نبین. هیچ کس نمیتونه تورو قربانی کنه چون تو ارزشمند و قوی هستی. دست بزار رو زانوی خودت و بلند شو.

یک اینده پیش روته که تو دستهای خودته. میتونی بسازیش. میتونی مثل یک اثر هنری جاودانه بسازیش. قدر زمانتو بدون.فکر کن امروز اولین روز تولدته

بلند شو و زندگی کن

وقتی بلند شی سیسمونی و‌جهیزیه و مسایل از این دست انقدر کوچیک بشن تو چشمات که مثل برق‌و باد از جلوش بگذریو بری. بدون کسی که بابت این مسایل اذیتت میکنه یا بهت تیکه میندازه کوچیکه. مدرک دانشگاهش، ثروتش، سنش، جایگاه اجتماعیش سردرگمت نکنه! اون ادم کوچیکه و فقط لایق دلسوزیه. به اندازه ای که باید بهش اهمیت بده که عملا یعنی اهمیت نده!

دوست گلم بزرگ شو تا دیگه ادمهای کوچولو نتونند ازارت بدن.  بدون که ادمهای کوچولو در و برمون زیادن و هیچ وقت هم قرار نیست از زندگیمون حذف شن اما وقتی خودت بزرگ شی دیگه نمیتونند ازارت بدن و رفتاراشون جز احساس شفقت و تاسف واسشون، تاثیری روتون نمیزاره. 

موفق باشی دوست عزیزم. دوست دارم 🌹🌹🌹

2706