2733
2739
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست
خیلی بی ادبه.هزار بار بچمو میبوسه میگه عین باباشه.وای اصلا شبیه تو نیست.در حالی که من خیلی از همسرم ...

پس بشناسینش که چقدر آب زیر کاه و موزیه....  فقط دوری و دوستی و رعایت کنین 😂 اصلا خامش نشین. بی محلی از صد تا چوب براش بدتره، که ببینه هر کار می کنه شما حرص نمیخورین

ببین من حتی یه استکان هم جهیزیه نداشتم،همه هم میدونن

پشت سرم حرف فراوون شد ولی جلو روم کسی جرئت نکرد چیزی بگه

الان جاریم‌ جهیزیه گرفته از شیر مرغ تا جون ادمیزاد

هر دفعه هم میگه وای عاشق مبلامم،وای بشقابام فلانه,دکوریام فلانه،هیچی نمیگم‌در جوابش

چون شعورو با میلیاردها تومان جهیزیه هم نمیشه بدست اورد

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واه واه 

کریستال دو‌تومنی‌زیادم‌گرون‌نیس‌یچیز‌متوسط به پایینه 

عروس بهترین جهازو‌میخره فلانقد‌پول دکوراتیو‌ میده اینقد ادعا نداره ک این داره 

از الان جنگ روانی راه انداخته که چیزای کمش ب چشم بیاد

طراح داخلی و دکوراتیو . @karostudioo
2728

خدایی چجوری با خنده و شوخی جواب میدین؟؟

منکه بخوام جواب تیکه یکیو بدم عین دیوونه ها دست و پام میلرزه قلبم تیر میکشه و تپش قلب میگیرم😕 صدام میلرزه😒 ترجیح میدم سکوت کنم

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
کار همه ادمای بدذات همینه یا ته حرفاشون عزیزم و گلمه یا سیاست بازی کثیف تهشم تیکه و کنایه و نیش زبون ...

وای وای گفتیا جاری جدیده منم همینه 

فکر کن من خودم دو بار تا حالا دیرمش داشتم یه موضوعی درباره خواهرم تعریف میکردم یهو گفت ای خدا قربونش برم فداش بشم عزیزم 😑😑😑من تا حالا به همون ابجیم یه عزیزم نگفتم 

خواهرشوهرمم گفت این ادما همیننا از جلو جی جی از پشت قیچین 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️از اینا که الکی قربون صدقه ی ادم میرن باید ترسید 

نمیدونم والا.کاش اصلا نظر نمیدادم

ولش کن اینجوری عروس زیاد دیدم بعد که میان جاشون سفت میشه همه رو میشورن میذارن کنار 

تو راه خودتو ادامه بده

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
2740
مادر شوهرم گفته دیگه.بچه نیست.تحصیلکرده ست.داروخونه داره

متاسفم واقعا 😐 سنش ۳۴ ساله، بچه نیس، تحصیلات دانشگاهی هم داره و شاغله تو اجتماع هم هست ولی این قدر بی فرهنگ وشعوره😕

اگه دلت از حرفاش میشکنه، بسپار به خدا! شاید یه عده بیان بگن جوابشو بده، ولی از نظر من خودت رو سبک نکن که بخوای جوابشو بدی حتی، خدا ناظر همه چیزه

معلومه آدم تجملاتی هست

هیچ وقت این جملات رو بهش نگو: ساده بگیر، حالا لازم نیست تولد اینقدر پرزرق و برق باشه، یه مهمونی کوچیک هم کافیه و ...

من خودم اطرافم این آدما رو دیدم و داریم فقط و فقط زرق و برق دنیا براشون مهمه

دوست دارن به همه نشون بدن چه زندگی لاچکری دارن چه جهیزیه آنتیکی دارن، چه سیسمونی دارد

اگه بهشون هم بگی یه کم ساده تر بگی میشی اُمُل و عقب افتاده

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
ببین من حتی یه استکان هم جهیزیه نداشتم،همه هم میدونن پشت سرم حرف فراوون شد ولی جلو روم کسی جرئت نکر ...

من راستش ته دلم حسودیم میشه غصه میخورم.ته دلتم برات مهم نیست؟

2706