2737
2739
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست

ببین زیاد در مورد این مسایل باهاش حرف نزن

هر چیزی گفت میخوام بخرم بگو من هم قبلا خریدم. نمیخواد که کابینتای شما رو بگرده

زیاد بی محلی نکن ولی زیادم باهاش گرم نگیر.

درمورد سیسمونی هم میبایست بگی مگه هر رسم مسخره ای رو باید به جا اورد؟

ازشون زیاد  دور نشو چون هر چی شگا دورتر بشی اون عروس  عزیز تر میشه.

این کادو ها هم که برای بچت میاره برای خوب جلوه دادن خودشه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا شوهرای اکثر نی نی سایتیا طرف خانواده شونن! از اول روشون کار نکردین

سعی کن مثل خودش با خنده و شوخی جوابشو بدی 

وگرنه هی تو دلت جمع میشه باید حرص بخوری یا یه جا دعوا میکنید.

حتما شوهرتم واسه همین خرید جهیزیه خواهرت ناراحته؟؟؟ اتفاق بد زندگیت اینکه خواهرت جاریته.جواب این جا ...

مشکلش این نیست.کلا از اولش با مامانم اوکی نبود.سر ازدواج مجددش داستان درست کرد.کلی بد و بیراه گفت.ولی با خواهرم خیلی خوبه.همه ی هزینه های عروسی و خونه و... شونو داده.دوسش داره

2728
آخه کلا خونوادگی شر درست میکنن.یعنی هر مساله ی کوچیکی میشه یه معضل.ولی دیگه نمیدونم تا کی جوابشو ندم

تا وقتی جواب ندی همینه اوضاعت.

امام علی ع میگه :با مغرور مثل خودش رفتار کن تا بفهمه.چه رفتار زشتی داره.محترمانه ولی دندان شکن جواب بده.اعتماد به نفستم ببر بالا هیچ کس از تو بهتر نیست

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
آخه کلا خونوادگی شر درست میکنن.یعنی هر مساله ی کوچیکی میشه یه معضل.ولی دیگه نمیدونم تا کی جوابشو ندم

یعنی چی جواب ندم😐

جواب بده ولی با خنده و به شوخی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
آخه دلم نمیخواد خودمو کوچیک کنم.یعنی خودش نمیفهمه.یا برادرشوهرم نگفته شرایط منو

پس به یه ورت بگیرش ..‌ 

پول داره ولی از نظر روحی کمبود داره .... ولش کن ... زیادم بی زبون نباش.. خودتو بالا بکش .. مطالعه کن .. هر کتابی .. به تظرم خیلی مفیده هم دیدتو باز میکنه هم فن بیانت بهترمیشه و بهتر میتونی حرفاتو بگی

2738

کار همه ادمای بدذات همینه یا ته حرفاشون عزیزم و گلمه یا سیاست بازی کثیف تهشم تیکه و کنایه و نیش زبونه بیشرف نمیدونی چی برنامه ریزی میکنن که ادم شاخ در میارره😤😖

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ

ارتباطتو باهاش کم کن.آدم خوبی نیست.مرض داره

بهش یبار بگو من خودم به اندازه کافی کمالات و خوبی داشتم. دیگه لازم نبود دنبالم کلی آت و آشغال بندازن تا مامان جون(مادرشوهرت) قبولم کنن

ای دختر ماهم یه عروس جدید گرفتیم اقا اینا رفتن و اومدن از دهنشون اسم دختره نیفتاد 

همین که عقد کردن داره روی واقعی خودشو نشون میده یعنی گریه اینارو دراورده ها (قضیه بذار خودمو جا کنم ببین که چه ها کنم)

البته بگم خانواده ی شوهر من بینظیرن و ماه ولی خوب شانسشون اینجوری دراومد 

میخوام بگم صبر داشته باش مگه میشه دل بشکونی و جواب نگیری

مطمئن باش یه کاری میکنه خانواده شوهرت میان دورت میگردن  

بگو عزیزم فکر نمیکنم سیسمونی و ظرف کریستال کسی رو خوشبخت کرده باشه یا تا حالا تونسته باشه جلوی خراب شدن یه زندگی رو بگیره😏

بگو من ترجیه میدم ساده زندگی کنم و وسایل زندگیمو خودم بخرم قرار نیست پدر و مادر من با این وسایل زندگی کنن که بخوان اونا تهیه کنن....یکی دیگه ازدواج میکنه یکی دیگه بچه میاره دلیل نمیشه پدر و مادرش بخوان جور زندگیشو بکشن تو این کشور به اندازه کافی تا این سن برای زندگی خودشون دویدن بسشونه دیگه 

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
2706