2752
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154460 بازدید | 2005 پست
بگو من لازم ندونستم مامانم خرج بچمو بده عقیده دارم هرکی بچه میخواد خودش باید تمام هزینه هاشو تقبل ک ...

ببین ما چند ساله با مادرم قطع رابطه هستیم.یعنی اصلا شوهرم حتی نمیزاره مادرم بیاد بچه رو ببینه.اینم در جریانه.نمیدونم چرا نمک رو زخم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالت.من اصولا نمیتونم حقمو بگیرم.خیلی هم ناراحتم از این موضوع

خوب پس نباید ناراحت باشی حق که دادنی نیست گرفتنیه تا پیش قدم نشی برای گرفتنش کسی بهت نمیده پس یا یه چیزی بهش بگو یا شکایت و گله کردن و بیخیال شو

2731
پس چرا به تو نداد

من دوازده سال پیش ازدواج کردم.خواهرم دو سه ساله.هم خودش شاغل بود هم یه زمین ارث پدربزرگم بود فروختن براش وسیله گرفتن.اونموقع پدرم تازه فوت کرده بود.نداشتیم واقعا.منم از سر نداری ازدواج کردم.که کاش مرده بودم...

وقتی اون احترام نمی زاره تو هم نزار.جوابش بده تهش اینکه شوهرت میاد خونه دو تا داد میزنه.

حقت بگیر با تیکه جواب بده بسوزن

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
من دوازده سال پیش ازدواج کردم.خواهرم دو سه ساله.هم خودش شاغل بود هم یه زمین ارث پدربزرگم بود فروختن ...

حتما شوهرتم واسه همین خرید جهیزیه خواهرت ناراحته؟؟؟

اتفاق بد زندگیت اینکه خواهرت جاریته.جواب این جاری عفریته ات هم بده وگرنه خودم میام میزنم تو دهنش ها

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹